Microsoft Office 2016 nadchodzi - wersja Preview pozwala nam przetestować najnowszy pakiet biurowy już dzisiaj

Pojawiła się nowa wersja testowa (Preview) pakietu biurowego od Microsoftu. Office 2016 zawiera wszelkie aplikacje, które mogą nam przydać się w codziennych pracach, a sam pakiet jest powszechnie wykorzystywany od lat zarówno przez osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa.

Microsoft Office 2016 ponownie pozwoli nam cieszyć się kompleksowym podejściem do zapotrzebowania na aplikacje biurowe. Dzięki niemu możemy korzystać z narzędzi do tworzenia prezentacji, edytora tekstu, arkusza kalkulacyjnego czy też obsługiwać pocztę elektroniczną. Pakiet biurowy oprócz szeregu usprawnień w stosunku do poprzedniej wersji, pozwala użytkownikom mieć stały dostęp do wszystkich plików, a to dzięki wykorzystaniu OneDrive. Przechowywanie plików w chmurze pozwala nam na edycję oraz generowanie dokumentów, przy zachowaniu stałego dostępu do nich z poziomu różnych urządzeń.

Kolejnym usprawnieniem jest zwiększenie możliwości zarządzania dostępem różnych użytkowników do tworzenia oraz dzielenia się dokumentami. Bardziej zaawansowane mechanizmy pozwalają administratorom na bardziej precyzyjną kontrolę ruchu sieciowego oraz dostępu poszczególnych osób. Poprawiony został również wchodzący w skład Office'a arkusz kalkulacyjny, który w znacznym stopniu ułatwi pracę nad dużymi bazami danych. Innym z udogodnień jest możliwość skorzystania z różnego rodzaju narzędzi podpowiadających użytkownikowi o możliwościach wykorzystania funkcji pakietu biurowego Microsoft Office 2016 .

Microsoft Office 2016 Preview jest już dostępny do pobrania w naszej bazie programów.

Więcej o: