Tydzień z Wiedźminem na Sciagnij.pl

Już 19 maja premiera najgłośniejszej polskiej produkcji growej - Wiedźmin 3: Dziki Gon od studia CD Projekt RED. W związku z tym postanowiliśmy zapowiedzieć kilka atrakcji jakich możecie się spodziewać na naszej stronie w nadchodzącym tygodniu.

Naszą kopię gry odbieramy już 19 maja równo o północy (noc z poniedziałku na wtorek), więc z samego rana będziemy publikowali dla Was ciekawe informacje na temat Wiedźmina 3.

Pierwszym materiałem będzie tzw. unboxing edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina 3: Dziki Gon w wersji na konsolę PlayStation 4. Następnie możecie spodziewać się w godzinach porannych naszego pierwszego oficjalnego streama na platformie Twitch.TV - nasz oficjalny kanał twitchowy dostępny jest tutaj: twitch.tv/sciagnij

Postaramy się również opublikować na naszym kanale YouTube'owym kilka materiałów wideo z Wiedźmina 3, w tym pierwsze 15 minut z gry.

Sciagnij.pl

Premiera Wiedźmina 3: Dziki Gon już za chwil kilka, więc postanowiliśmy przygotować dla Was poradnik mający na celu pomoc w zwiększeniu wydajności gry na Waszych konfiguracjach sprzętowych , a jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na nowy komputer pod Wiedźmina 3 - to tutaj możecie przeczytać nasz poradnik odnośnie kupna lub ewentualnej modernizacji Waszego PC-ta .

Oczywiście możecie również kupić wersje konsolową gry na PlayStation 4, bądź Xboxa One, lecz jeśli wybieracie wersję na komputery PC, to sprawdźcie najpierw, czy Wasz komputer spełnia minimalne wymagania sprzętowe dla gry Wiedźmin 3: Dziki Gon .

Jeśli jeszcze Wam mało materiałów poświęconym Wiedźminowi, to poniżej zamieszczamy linki do naszej bazy plików, z której możecie pobrać kilka fantastycznych zwiastunów i materiałów wideo poświęconym grze (w 1080p!): - Zwiastun "The Elder Blood" gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - Zwiastun z okazji gali nagród VGX gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - Intro do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon "Podążając za Tropem" - Zwiastun "Miecz Przeznaczenia" gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - Materiał "Otwarty Świat Wiedźmina"

Sciagnij.pl

A jeśli Wasz pulpit wciąż jest smutny, bo nie dostał tapety z Geraltem, to tutaj pobierzecie przygotowaną przez nas paczkę tapet z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na pulpit w Waszym komputerze, laptopie, lub smartfonie i tablecie.

Więcej o: