Wiedźmin 3: Premierowy patch do gry już jest!

Premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon już za nami, a więc został też udostępniony premierowy patch, odblokowujący pliki z grą.

W celu zabezpieczenia ewentualnych wycieków gry do sieci przed jej premierą, CD Projekt RED postanowiło nie załączać do premierowego nakładu gry w wersji PC-towej podstawowych plików wykonawczych, które są niezbędne do jej uruchomienia. Dlatego jeśli właśnie w swoje łapki dostaliście pudełkową wersję Wiedźmina 3: Dziki Gon - Patch 1.01 pobierzecie tutaj .

Co robi Patch 1.01 do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon?

Po pobraniu pliku z łatką do gry należy ją uruchomić i wskazać folder w którym zainstalowana jest gra. Podczas procesu aktualizowania plików gry, dodawane są pliki wykonawcze niezbędne do uruchomienia gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Dla kogo Patch 1.01 Launch File?

Patch 1.01 wymagany jest do zainstalowania w przypadku posiadaczy wersji PC gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Ta stosunkowo niewielka aktualizacja (304MB) niezbędna jest do zaaplikowania po instalacji gry, z płyt dołączonych do PC-towego wydania Wiedźmina 3.

W przypadku wersji gry na konsole PlayStation 4 i Xbox One, premierowy patch nie jest wymagany do gry, lecz udostępnione na obie platformy premierowe aktualizacje, tzw. "Day 1 Patch" poprawiają wydajność i sporo pomniejszych błędów niezałatanych do premiery gry, dlatego mimo wszystko warto je pobrać.

Premierowy Patch 1.01 "Launch File" dla gry Wiedźmin 3: Dziki Gon dla PC pobierzecie tutaj

Więcej o: