Wiedźmin 3: Patch 1.04 już dostępny dla PC

CD Projekt RED nie próżnuje - właśnie udostępniono kolejną łatkę dla PC-towej wersji Wiedźmina 3: Dziki Gon.

Jeżeli posiadacie wersję gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zarejestrowaną w serwisie GOG.com lub Steam - możecie już teraz pobrać trzecią aktualizację do gry oznaczoną numerem 1.04 (waży ok. 280MB). Pamiętajcie jednak, że wcześniej należy dokonać instalacji patcha 1.03 i premierowej aktualizacji do gry (tzw. Launch File jeśli posiadacie fizyczną kopię gry i jeszcze nie pobraliście pierwszej aktualizacji potrzebnej do uruchomienia gry) - dostępnej do pobrania tutaj .

Co zawiera Patch 1.04 do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon?

- Wprowadzono możliwość dowolnego przypisywania klawiszy do funkcji - Naprawiono rzadko występujący problem zapętlających się opcji dialogowych - Wojownicy Dzikiego Gonu pod wpływem znaku Aksji będą zachowywać się już poprawnie - Wyeliminowano błąd powodujący spontaniczne podpalanie się chmur gazowych - Rozdzielczość 1280x720 poprawnie wyświetla się teraz w opcjach - Poprawiono zachowanie się łódki podczas przerywników filmowych - Ulepszono jakość renderowania dla ustawień wysokich/ultra - Zwiększono wydajność technologii NVIDIA Hairworks - Dodano kilka kart do gry w Gwinta w Prologu - Naprawiono błąd uniemożliwiający import stanów gry z Wiedźmina 2 przez użytkowników ze znakami diakrytycznymi w nazwie - Poprawiono ogólną stabilność i wydajność gry - Wprowadzono poprawki związane z minimalizowaniem okna z grą przez użycie alt + tab - Zaktualizowano ikonę gry - Powiększono rozmiar okna z łupem - Poprawiono usterkę powodującą wyświetlanie się okna z porównywaniem przedmiotów poza granicami interfejsu - Ulepszanie przedmiotów należących do zestawów nie prowadzi już do zaniku miejsc na runy - Wprowadzono drobne poprawki do interfejsu gry w Gwinta - Uzupełniono kilka brakujących tłumaczeń w różnych wersjach językowych gry.

Aktualizacja dla konsolowych wersji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - dla Playstation 4 i Xboxa One, ma ukazać się w tym tygodniu po przejściu procesów certyfikacyjnych.

Więcej o: