DIABLO 3: Patch 2.3.0

Pojawiły się nowe informacje dotyczące ciągle popularnego Diablo 3. Okazuje się, że twórcy wciąż rozwijają tą kultowa pozycję, oferując wraz z nowym patchem oprócz szeregu poprawek kilka nowych elementów, urozmaicających rozgrywkę.

Produkcje Blizzarda mają to do siebie, że nie pojawiają się zbyt często. Każda z gier natomiast potrafi przyciągnąć do siebie legiony fanów, którzy mogą liczyć na długie wsparcie oraz rozwijanie otrzymanego produktu. Tym razem Blizzard wraz z kolejnym uaktualnieniem Diablo 3, oddaje w ręce graczy Kostkę Kanai'ego, która pomoże w urozmaiceniu procesu modyfikowania statystyk oraz przydatności odnajdywanych w grze przedmiotów.

Kostka KanaiegoKostka Kanaiego Blizzard Blizzard

Kosta Kanai'ego będzie dawała nam możliwość niszczenia znajdowanych przedmiotów oraz przemienianiu znajdujących się w nich magicznych właściwościach, w pasywne umiejętności. Dodatkowo gracze otrzymają nową lokalizację, czyli Ruiny Seszeronu. Kolejnym rozbudowującym elementem, który zapewne ucieszy najbardziej zagorzałych poszukiwaczy przedmiotów jest dodanie do gry 4 nowych, wyższych poziomów trudności.

Ruiny SeszeronuRuiny Seszeronu Blizzard Blizzard

Oczywiście Patch 2.3.0 przyniesie ze sobą całą masę nowych wyzwań oraz okazji do ulepszenia swojej postaci. Nowe bronie, uzbrojenie, zmiany w działaniu szczelin oraz wykorzystaniu materiałów to dla wielu osób wystarczający powód, by poświęcić na Diablo 3 kolejne kilkadziesiąt godzin.

Więcej o: