Facebook Lite - czyli odciążony Facebook dla smartfonów z Androidem

Jeśli cenisz sobie dużą szybkość działania aplikacji, a także małe zużycie danych to Facebook Lite jest właśnie aplikacją dla Ciebie.

Facebook wypuścił specjalną "odchudzoną" wersję swojej aplikacji mobilnej do łączenia się ze swoim serwisem społecznościowym. Została ona stworzona z myślą o starszych i mniej wydajnych urządzeniach mobilnych działających na systemie Android.

Facebook Lite dostępny jest do pobrania w naszej bazie programów.

Facebook LiteFacebook Lite Facebook Facebook

Facebook Lite zajmuje niewiele miejsca na urządzeniu mobilnym z Androidem (ok. 1 MB), a ponadto jest zoptymalizowany do działania na wolniejszych sieciach , w tym 2G, a także obszarach, które posiadają ograniczone połączenie z siecią.

Aplikacja została wyposażona we wszystkie niezbędne funkcje serwisu Facebook, w tym wysyłanie i odbieranie wiadomości, prowadzenie konwersacji grupowych, otrzymywanie powiadomień na temat komentarzy do postów, czy udostępnianie statusów i zdjęć ze smartfona.

Facebook Lite aktualnie jest dostępny jedynie dla urządzeń z systemem Android (w wersji 2.2 lub nowszej), a pobrać go możecie w tym miejscu .

Więcej o: