Terraria: Patch 1.3 - co nowego?

Producent gry Terraria - studio Re-logic po raz kolejny wypuściło dla użytkowników Terrrari darmową aktualizację wnoszącą setki poprawek i usprawnień w rozgrywce. Co nowego wnosi aktualizacja oznaczona numerem 1.3?

Nowości w aktualizacji 1.3 do gry Terraria :

- nowe, zmienione sprite'y i tła - dodano nowe animacje do niektórych czynności (np. otwieranie i zamykanie skrzyń) - nowe elementy wyglądu postaci - możliwośc łączenia się w trybie współpracy przez klienta Steam (nie trzeba już dzielić się adresami IP!) - synchronizacje save'ów z chmurą Steam teraz jest dostępna - możliwość uruchomienia trybu robienia zrzutów ekranu za pomocą klawisza F1- umożliwia to robienia zrzutów większych obszarów gry - bossowie oznaczani są na mini-mapie

To tylko część usprawnień jakie wnosi aktualizacja 1.3 do gry Terraria . Cały changelog update'a 1.3 stworzony przez Re-logic możecie przeczytać tutaj . Twórcy jednak nie zapewniają, że zawiera on absolutnie wszystkie zmiany i usprawnia wniesione przez aktualizacje 1.3 - by wszystkie z nich odkryć będziecie musieli się o tym przekonać na własnej skórze podczas rozgrywki.

Terrraria w bazie programów Sciagnij.pl

Więcej o: