Darmowe gry dla dzieci na Androida (październik 2015)

Zestawienie najciekawszych gier dla dzieci na urządzenia mobilne z systemem Android (smartfony i tablety).

Sciagnij.pl

Angry Birds 2 - pobierz

Angry Birds 2 to kontynuacja gry zręcznościowej o wściekłych ptakach walczących ze świniami. Gracz wyrzucając ptaki ze specjalnej wyrzutni ma za zadanie strącić nimi wszystkie świnie na danej plaszny, zdobywając jednocześnie za to punkty, potrzebne do odblokowania kolejnych etapów w grze.

Sciagnij.pl

Pou - pobierz

Pou to nasz wirtualny przyjaciel. Zwierzątko, które swoim kształtem lekko przypomina ziemniaka. To także wiele godzin, a nawet i dni, które zostaną nam zabrane z życiorysu, a w zamian zostaną przekazane na przyjaźń, czy nawet miłość do tego słodkiego stworzonka.

Sciagnij.pl

Run, Sackboy! Run! - pobierz

W grze Run, Sackboy! Run! musimy przebiec jak najdłuższy dystans w generowanych losowo lokacjach, przy okazji zbierając specjalne przedmiotu ułatwiające rozgrywkę, w której poruszamy się Sackboy'em - szmacianką, będącą głównym bohaterem w serii gier na konsole Playstation - LittleBigPlanet.

Sciagnij.pl

Benji Bananas - pobierz

Benji Bananas to gra zręcznościowa, w której zabawna małpka skacząc ze skały ma za zadanie utrzymać się w powietrzu przeskakując z liany na lianę, a przy okazji złapanie jak największej liczby bananów.

Sciagnij.pl

Minion Rush (Despicable Me) - pobierz

Minion Rush przenosi nas do świata Minionów, czyli małych, żółtych stworków podległych niejakiemu Gru, który to zorganizował konkurs na Miniona Roku. Naszym zadaniem jest bieganie i unikanie przeszkód, przy okazji używanie broni, by pozbyć się kolejnych rywali.

Więcej o: