Fallout Pip-Boy: przekształć swojego smartfona w Pip-Boy'a!

Zawsze marzyliście, żeby zamienić swojego smarftona w prawdziwego Pip-Boy'a? Nowa aplikacja od Bethesdy pozwala Wam to zrobić!

Dzięki aplikacji Fallout Pip-Boy będziemy mogli przekształcić nasze urządzenie w prawdziwego Pip-Boy'a 3000, dzięki któremu będziemy mogli zarządzać naszą postacią w grze Fallout 4.

Do pełnego działania aplikacja Fallout Pip-Boy musi zsynchronizować naszego smartfona lub tableta z pełną wersją gry Fallout 4 - na PC, Playstation 4 lub Xboxie One. Proces ten jest szybki i bezbolesny, za to efekty - mega!

Bethesda

Dzięki aplikacji, na ekranie naszego urządzenia mobilnego uzyskamy pełen dostęp do wszystkich funkcji zawartych w Pip-Boy'u dostępnym w grze. Znajdziemy tutaj statystyki naszej postaci, jej perki i specjalne umiejętności. Przejrzymy inwentarz naszej postaci i wyposażymy ją w broń, a także rozejrzymy się po mapie, czy przestawimy stację radiową.

Bethesda

Aplikacja Fallout Pip-Boy przeznaczona jest dla urządzeń mobilnych z system Android (smarftony i tablety), iOS (iPod Touch, iPhone, iPad), a także Windows Phone.

Aplikację Fallout Pip-Boy możecie pobrać już teraz w wersji na systemy Android i iOS - tutaj . Wersja na Windows Phone ma zostać opublikowana w dniu premiery gry Fallout 4, czyli 10 listopada 2015.

Fallout Shelter

Fallout Pip-Boy to nie jedyna aplikacja mobilna wydana przez Bethesdę z okazji nadchodzącej premiery Fallouta 4. Jeśli posiadacie urządzenie mobilne z systemem Android lub iOS możecie również wypróbować ciekawą grę strategiczna Fallout Shelter - do pobrania tutaj , a także aplikację pozwalającą na wysyłanie do znajomych śmiesznych napisów, naklejek i gifów z Fallouta - Fallout C.H.A.T. dostępne jest do pobrania tutaj .

Sprawdź także: - tapety na pulpit z gry Fallout 4 ; - oficjalny zwiastun gry Fallout 4 w 1080p .

Więcej o: