Fallout 4: Kody do gry dla wersji PC

Nieśmiertelność, nieskończona ilość pieniędzy, super skoki? Z tymi kodami dla Fallouta 4 to nic trudnego. Super zabawa - gwarantowana!

Kody do Fallouta 4 należy wpisywać wewnątrz konsoli komend, którą uruchamiamy podczas gry poprzez naciśnięcie klawisza ~ lub ?- w zależności od ustawień języka wprowadzania tekstu w naszym komputerze.

Po wpisaniu wybranego kodu naciskamy klawisz Enter potwierdzając nasz wybór, a następnie zamykamy konsolę komend klawiszem ~ lub ?. Przed skorzystaniem z któregokolwiek kodu warto wcześniej dokonać zapisu stanu gry.

KODY DO GRY FALLOUT 4

tgm - nieśmiertelność. tcl - przechodzenie przez ściany, tryb swobodnego poruszania się. tai - wyłączenie sztucznej inteligencji postaci. tfc - aktywacja tzw. "flycam" (kamery, która swobodnie się porusza). tm - wyłączenie menu i interfejsu użytkownika (po wpisaniu kodu, nie będzie również widać konsoli komend. Trzeba będzie wpisać ponownie kod "na ślepo" po naciśnięciu ~ potem Enter, aby przywrócić widok menu i interfejsu). setscale [liczba od 1 do 10] - sprawia, że nasza postać. jak i nasz cel stają się większe. sexchange - zmiana płci player/additem 0000000f [liczba] - dostajemy kapsle w wysokości wprowadzonej liczby. coc qasmoke - teleportuje nas do pokoju, który zawiera skrzynki, które zawierają każdy przedmiot dostępny w grze - dzięki temu możemy pozyskać ID przedmiotów. W celu odnalezienia ID przedmiotów możemy również poszukać ich w sieci np. na oficjalnej wiki Fallouta 4. tdetect - sztuczna inteligencja postaci nas nie wykryje, przydatne podczas kradzieży przedmiotów player.setlevel [liczba] - podnosi poziom naszej postaci do wybranej wartości caqs - kończy wszystkie zadania z głównej linii fabularnej gry. UWAGA: jeśli nie chcemy zepsuć sobie zakończenia gry, nie należy wpisywać tego kodu!

Więcej kodów do gry Fallout 4 dostępnych jest w specjalnie przygotowanym poradniku, który możecie za darmo pobrać z naszej bazy plików - w tym miejscu .

Sprawdź także:

tapety na pulpit z gry Fallout 4 - Fallout C.H.A.T dla iOS i Androida - Fallout Shelter dla iOS i Androida - Fallout Pip-Boy dla iOS, Androida i Windows Phone

Więcej o: