Pierwsze odcinki gier Telltale dostępne za darmo

Jeśli chcielibyście wypróbować którąś z nowych gier od Telltale Games, lecz nie byliście co do niej pewni - teraz możecie zagrać w pierwsze odcinki tych epizodycznych gier za darmo.

Zarówno mobilne, jak i konsolowe odsłony hitowych gier od Telltale Games, posiadają teraz całkiem łakomy haczyk dla tych, którzy chcieliby wypróbować ich produkcje. Pierwsze odcinki ostatnich gier studia dostępne są za darmo - tak po prostu. Po przejściu pierwszego odcinka oczywiście zostaniemy zapytani, czy nie chcielibyśmy kontynuować historii, ale decyzja o zakupie kolejnych odcinków zależy już wyłącznie od tego, czy gra nam się spodoba.

Obecnie za darmo możemy pobrać pierwsze odcinki serii The Wolf Among Us, The Walking Dead: Season One, The Walking Dead: Season Two, Tales from the Borderlands i Game of Thrones . Darmowy pierwszy odcinek dostępny jest na platformach Xbox 360, Xbox One, Playstation 3, Playstation 4, Android i iOS . Niestety wersje pecetowe nie załapały się na tę ofertę.

Jeśli posiadacie urządzenie mobilne z systemem Android lub iOS, to testowe wersje gier od Telltale możecie pobrać poniżej: - The Wolf Among Us ; - The Walking Dead: Season One ; - The Walking Dead: Season Two ; - Tales from the Borderlands ; - Game of Thrones .

Najnowsza gra autorstwa Telltale Games - Minecraft: Story Mode nie otrzymała jeszcze darmowego pierwszego epizodu, lecz zapewne prędzej, czy później go otrzyma, podobnie jak wcześniejsze gry.

Więcej o: