Jade Empire: gra RPG od BioWare obecnie dostępna za darmo

Electronic Arts w ramach akcji "Specjalny Prezent" na platformie Origin oferuje za darmo grę RPG od studia BioWare.

Specjalny Prezent to akcja prowadzona przez EA mająca na celu przekonanie do platformy Origin nowych użytkowników, a zarazem wynagrodzenie obecnych. W przeszłości w jej ramach użytkownicy mogli za darmo otrzymać takie gry, jak Battlefield 3, Peggle, Dead Space, Plants vs. Zombies, czy Command & Conquer: Red Alert 2, o którym pisaliśmy we wrześniu .

Jade Empire w ramach akcji 'Specjalny Prezent' na platformie OriginJade Empire w ramach akcji "Specjalny Prezent" na platformie Origin Jade Empire w ramach akcji "Specjalny Prezent" na platformie Origin Jade Empire w ramach akcji "Specjalny Prezent" na platformie Origin

Co zrobić, by otrzymać Jade Empire za darmo?

Wystarczy wejść na stronę origin.com/pl-pl/store/free-games/on-the-house i zalogować się na konto EA Origin w celu dodania darmowej gry do naszego konta, lub pobrać i zainstalować klienta platformy Origin i bezpośrednio z poziomu aplikacji dokonać darmowego zakupu Jade Empire.

Origin

Klient Origin na PC i Mac dostępny jest do pobrania w naszej bazie programów.

Musimy przyznać, że akcja "Specjalny Prezent" prowadzona przez EA jest całkiem skuteczna i napawa nas przychylnymi myślami w kierunku firmy. W końcu kto by nie chciał gry za darmo?

< Zobacz galerię obrazów z gry Jade Empire >

Więcej o: