Nowy Google Chrome odchudzony

Nowa wersja przeglądarki internetowej Chrome została pozbawiona zajmujących zasoby komputera funkcjonalności, z których korzystała zaledwie garstka użytkowników.

Nowości jakie zaimplementowano w 47. wydaniu przeglądarki Google Chrome, to m.in.: - usunięto z przeglądarki centrum powiadomień; - usunięto z przeglądarki funkcję wyszukiwania głosowego "Hey Google".

Google Chrome 47Google Chrome 47 Google Chrome 47 Google Chrome 47

Twórcy przeglądarki postanowili wziąć się za "odchudzanie" swojego produktu, poprzez usunięcie niepotrzebnych funkcji, które zajmowały moc obliczeniową - to dobry krok naprzód do osiągnięcia kompromisu między funkcjonalnością, a wydajnością. Ponadto w poprzednich wydaniach wprowadzono szereg aktualizacji mających na celu zwiększenie wydajności, jak i responsywności pracy na przeglądarce.

Najnowszą wersję przeglądarki Google Chrome w wersji na systemy Windows, Mac OS, Linux i Android pobierzecie w naszej bazie programów .

A jak Wy zapatrujecie się na takie działania Google w sprawie obcinania funkcjonalności? Korzystaliście z nich? Jesteście za poświęcaniem mniej potrzebnych funkcji na rzecz lepszej wydajności?

Więcej o: