Netflix: lista filmów i seriali po polsku

Netflix wystartował w Polsce na początku 2016 roku. Z początku niepełna oferta jest dostępna w języku polskim, lecz z każdym miesiącem do katalogu VOD dochodzić będą kolejne pozycje dostępne z polską ścieżką dźwiękową lub polskimi napisami.

Jak sprawdzić, które pozycje posiadają polską wersję językową (dubbing, lektor, napisy)?

Wystarczy wejść w informacje na temat danego filmu, czy serialu, a wtedy powinniśmy zobaczyć dostępne w nim ścieżki audio i napisów (w wersji przeglądarkowej serwisu nie zawsze informacje te są dostępne, lecz powinny być w wersjach mobilnych i przeznaczonych na konsole do gier).

Netflix po polskuNetflix po polsku Netflix Netflix

> Pobierz Netflix dla urządzeń mobilnych: Android, iOS, Windows Phone <

Lista pozycji dostępnych w polskiej wersji językowej (napisy) na platformie Netflix

Jeśli chcecie sprawdzić, które filmy, dokumenty, czy seriale dostępne są w polskiej wersji językowej wystarczy, że wejdziecie na ten adres: netflix.com/browse/subtitle/pl?so=az (niestety trzeba być zalogowanym w serwisie, aby móc zobaczyć zawartość).

Na potrzeby tego artykułu poniżej wstawiam zdjęcie zawartości dostępnej po polsku w Netflixie na dzień 11 stycznia 2016 roku.

Filmy i seriale po polsku na platformie Netflix (styczeń 2016)Filmy i seriale po polsku na platformie Netflix (styczeń 2016) Netflix Netflix

Sprawdź także: - Mobilna wersja aplikacji Netflix dla Androida, iOS i Windows Phone - Poradnik: jak założyć konto w Neflixie? - Jak uzyskać dostęp do Neflixa na 30 dni za darmo? - Jak oglądać filmy i seriale w Netflixie po polsku? - Jak zmienić jakość filmów w Neflixie? - Lista filmów i seriali dostępnych w Netflixie po polsku - Netflix: ceny, jakość, rodzaje abonamentu

Więcej o: