Diablo III: Aktualizacja 2.4.0 już dostępna

Zarówno polscy, jak i europejscy gracze mogą już położyć łapki na Diablo III z nową aktualizacją i nową zawartością.

Aktualizacja do Diablo III oznaczona numerem 2.4.0 prócz gamy solidnych usprawnień, mniejszych i większych zmian w statystykach postaci, przynosi ze sobą również zupełnie nową zawartość.

Diablo III w wersji PC, przy okazji otrzyma rozpoczęcie nowego sezonu - już czwartego. Zostanie on uruchomiony w piątek (15.01) o godzinie 17:00. A jakie nowości zaoferuje długo oczekiwana aktualizacja przeczytacie poniżej.

Wyspa Szarej Pustki

Tajemnicza, porośnięta lasami Wyspa Szarej Pustki jest już dostępna! W miejscu tym, oplecionym siecią intryg, spotkać można zupełnie nowych wrogów. Stawcie czoła dziczy, by rozwikłać zagadkę tajemniczych mieszkańców wyspy. Ale uważajcie - ponoć nawet sama ziemia łaknie tam krwi.

Blizzard

Powiększone obszary

Znane wam Sanktuarium rozrasta się! Dwa już istniejące obszary wzbogacą się o nowe miejsca w pełni przeznaczone do zbadania i wyposażone w nowe zlecenia i wydarzenia. Spróbujcie przeżyć na terenach łowieckich lodowych monstrów w Wiecznej Kniei - nowym obszarze związanym z Ruinami Seszeronu. Kultystom udało się w końcu odgruzować zawalone schody w Posiadłości Leoryka, dzięki czemu powiększyła się ona o tereny położone za niegdysiejszym gruzowiskiem, gdzie na ciekawskich łowców skarbów czekają teraz Kwatery Królewskie.

Podziemia Zestawów

Sprawdźcie swoje umiejętności w wybranych spośród dwudziestu czterech specjalnie zaprojektowanych Podziemi Zestawów! Wszystkie podziemia są statyczne, mają z góry określony rozkład i stworzono je z myślą o konkretnych zestawach klasowych. Załóżcie na siebie sześć elementów wybranego zestawu i odwiedźcie bibliotekę Leoryka, by uzyskać wskazówkę odnośnie położenia danych podziemi. Odnajdźcie je, ukończcie i zdobądźcie nagrody w postaci elementów ozdobnych!

Blizzard

Wzmocnione Szczeliny

Sypnijcie złotem, by nasycić Głęboką Szczelinę i zyskać czwartą szansę na ulepszenie legendarnego klejnotu. Koszt zależeć będzie od poziomu Głębokiej Szczeliny, a dodatkowe ulepszenia zdobędą tylko ci, którym uda się ją ukończyć, więc inwestujcie roztropnie!

Odrodzenie sezonowe

Przechodźcie bezproblemowo z sezonu do sezonu dzięki Odrodzeniu sezonowemu! Ta nowa funkcja pozwala natychmiast zmienić postać niesezonową w nowego bohatera sezonowego na 1 poziomie, zachowując jego imię oraz liczbę godzin spędzonych przy grze. Cały ekwipunek zostaje z niego zdjęty i wysłany do was w trybie niesezonowym, a na odebranie go będziecie mieć 30 dni. Poziomy mistrzowskie, osiągnięcia i inne dokonania zostają razem z postaciami niesezonowymi.

Blizzard

Ulepszony pasek wzmocnień

Zadbaliśmy o większą przejrzystość interfejsu użytkownika na wszystkich platformach, ulepszając pasek wzmocnień! Usunęliśmy z niego statyczne wzmocnienia i zastąpiliśmy je nowymi wskaźnikami i licznikami. Dodaliśmy także chowany zasobnik wzmocnień, który zbiera wszystkie wzmocnienia drużynowe i grupowe i można rozwinąć go, najeżdżając kursorem na jego wskaźnik (lub też przypisując skrót klawiszowy w sekcji "Nakładka na ekran" ustawień skrótów klawiszowych w menu opcji), by szybko przejrzeć wszystkie wzmocnienia.

Dynamiczny system walki (Nowość w wersji PC)

Popularny w konsolowej wersji gry dynamiczny system walki trafi na komputery PC! Gracze, którzy masowo sieją śmierć i spustoszenie oraz zmyślnie wykorzystują otoczenie, zyskają teraz premie za masakrę, zniszczenie i wykorzystanie pułapek. Zdobądźcie więcej punktów doświadczenia, zagwarantujcie sobie tymczasową premię do szybkości ruchu lub generacji zasobów - a wszystko to dzięki taktyce i sprytowi.

Aktualizacja oznaczona numerem 2.4.0 (a dokładniej 2.4.0.35057) jest już dostępna na europejskich serwerach dla gry Diablo III w wersjach dla komputerów PC i konsol Playstation 4 i Xbox One.

Więcej informacji na temat aktualizacji 2.4.0 możecie przeczytać w oficjalnym wpisie na battle.net .

[źródło: battle.net ]

Więcej o: