Need for Speed: Most Wanted dostępne za darmo na platformie Origin

EA po raz kolejny w ramach akcji "Specjalny Prezent" rozdaje użytkownikom platformy Origin darmową grę. Tym razem trafiło na całkiem nową produkcję - "Need for Speed: Most Wanted" od studia Criterion.

Niezależnie od tego czy jesteście fanami Need for Speed, gier wyścigowych, czy ładnych samochodów - darmowa gra piechotą nie chodzi. Od teraz (przez bliżej niesprecyzowany okres) możecie dodać za darmo do swojej biblioteki gier na platformie Origin pełną wersję gry Need for Speed: Most Wanted.

Need for Speed: Most Wanted to gra wyścigowa z 2012 roku, ciesząca się pozytywnymi recenzjami. Stworzona przez studio Criterion, twórców gier z serii Burnout, wnosi do mechaniki serii dosyć dużo aspektów znanych z twórczości studia. Duży nacisk na społecznościowe aspekty gry i rozgrywkę w trybie multiplayer to doskonały sandboxowy tytuł z gatunku arcade'owych ścigałek. W dodatku wersja PC posiada naprawdę ładną oprawę audiowizualną, więc tym bardziej warto skusić się na wypróbowanie tego (obecnie dostępnego za darmo) tytułu.

< Klienta platformy Origin na PC możecie pobrać tutaj >

Więcej o: