Avast Antivirus z poprawkami dla Windows 10

Nowa wersja pakietu antywirusowego Avast Antivirus doczekała się poprawek kompatybilności z systemem Windows 10.

Producent oprogramowania skupił się w nowej aktualizacji na poprawie błędów występujących we współdziałaniu pakietu Avast z najnowszym systemem od Microsoftu, a także usprawnieniu wygody użytkowania aplikacji.

Nowy Avast Antivirus to m.in. usprawniona zapora ogniowa (firewall), która nie powinna już grzyźć się w niektórych przypadkach z innymi sterownikami nowego Windowsa (przykładowo mój domowy Windows 10 często krzyczał o problemach z wyłączonym firewallem, mimo że był on włączony w Avast Antivirus). To także wykrywanie ewentualnie większej ilości luk w naszej sieci domowej i powiadamianie o podłączeniu do sieci nowych urządzeń.

Nowością w nowej wersji programów z rodziny Avast Antivirus jest funkcja odpowiedzialna za zapisywanie haseł - Avast Hasła . Funkcja ta pozwala na zapisywanie haseł logowania do różnych stron, czy serwisów internetowych zamiast zapisywania ich w pamięci przeglądarek internetowych.

Nowe poprawki obejmują również moduł SecureLine (szybsze uruchamianie), prócz tego wprowadzono również szereg innych, mniejszych poprawek usprawniających wszystkie wersje pakietów antywirusowych Avast, w tym usprawniony interfejs użytkownika, czy ulepszony moduł skanowania HTTPS wykrywającego zainfekowane strony internetowe.

Nowe wersje pakietów antywirusowych z rodziny Avast możecie pobrać w naszej bazie programów:

- Avast Free Antivirus - Avast Pro Antivirus - Avast Internet Security

Więcej o: