DARTH MAUL: Apprentice - świetny fanowski film krótkometrażowy

Jest poniedziałek w związku z tym warto obejrzeć coś pozytywnie wpływającego na resztę tygodnia. Fanowski film o Darcie Maulu zapewni Wam dawkę energii, która powinna Was rozbudzić i dać siły (a może powinienem napisać "moc") - przynajmniej do upragnionego piątku.

Darth Maul: Apprentice to krótkometrażowa produkcja (niecałe 18 minut), która powstawała przez okres 2 lat, przez grupkę naprawdę uzdolnionych i pełnych pasji osób.

Jak podaje opis filmu twórcy - zespół T7 Production, chcieli stworzyć film właśnie o Darcie Maulu, ponieważ uważają, że dostał za mało czasu na ekranie w pierwszym epizodzie Gwiezdnych Wojen - Mroczne Widmo. Ponadto chcieli stworzyć materiał ze świetnymi walkami na miecze świetlne, a podwójny miecz Maula idealnie się do tego nadawał.

Film Darth Maul: Apprentice, w całości, możecie obejrzeć poniżej.

 

Materiał nakręcono z użyciem profesjonalnych kamer jak RED Dragon, RED Epic, czy Blackmagic 4K, stąd też niemalże perfekcyjnie filmowy klimat całego materiału (dzięki temu możecie go również uruchomić w jakości 4K - jeśli Wasz komputer na to pozwala).

Sprawdź także: - Star Wars - tapety na pulpit ; - Star Wars: The Old Republic - klient gry Free to Play ; - demo gry LEGO: Star Wars .

Więcej o: