Overwatch: nowa gra Blizzarda zadebiutuje już w maju

Oficjalnie poznaliśmy datę premiery wieloosobowej strzelanki od Blizzarda, plus otrzymaliśmy informacje na temat nadchodzących testów beta.

Pierwsza - najważniejsza informacja, żeby mieć ją z głowy - Overwatch zadebiutuje na całym świecie, w tym w Polsce, już 24 maja na PC, Playstation 4 i Xboxie One.

Cyfrowa wersja gry będzie dostępna za 40 Euro na PC, natomiast wersje pudełkowe gier na PC, PS4 i XONE dostępne będą w klasycznej cenie, w jakiej wychodzą duże tytuły growe, czyli 60 Euro (ok. 250 złotych). W porównaniu do podstawowej wersji, wersje pudełkowe posiadać będą pakiety dodatków, które poniekąd usprawiedliwią zapłacenie wyższej ceny.

Jeśli będziecie chcieli przetestować ten tytuł przed premierą - będziecie mieli do tego okazje i to za darmo! W dniach od 5 do 9 maja wystartuje bowiem otwarta dla wszystkich wersja beta gry - i to na wszystkich trzech platformach. Jeśli dokonamy cyfrowego zamówienia przedpremierowego otrzymamy dostęp do bety na 2 dni przed wszystkimi (czyli od 3 maja).

Overwatch

< Tapety na pulpit z gry Overwatch pobierzesz tutaj >

Więcej o: