Ashampoo Backup Pro 10 [Recenzja]

W celu uniknięcia przypadkowego skasowania danych warto posiadać kopię zapasową ważnych dokumentów, multimediów i innych plików. Tu z pomocą przychodzi Ashampoo Backup Pro.

Narzędzie Ashampoo Backup Pro przyda nam się zarówno do tworzenia kopii zapasowych pojedynczych plików, folderów, a nawet całych partycji dysków.

Ashampoo

Funkcja tworzenia kopii całej partycji jest szczególnie przydatna w przypadku jeśli mamy optymalną konfigurację systemu na starcie i nie chcemy przy kolejnej reinstalacji systemu dokonywać ponownej instalacji wszystkich aplikacji od początku. Po prostu wczytujemy kopię i wszystko jest od razu gotowe do działania. W moim przypadku okazało się to strzałem w dziesiątkę, jako że zwykle dokonuje reinstalacji systemu operacyjnego Windows przynajmniej raz na 6 miesięcy.

Aplikacja automatycznie wykrywa to, że użytkownik chce dokonać wykonania kopii zapasowej plików, które już wcześniej zabezpieczał, przez co oferuje mu możliwość aktualizacji wcześniejszej kopii, zamiast tworzenia nowej kopii od początku.

Ashampoo

Doskonałym rozwiązaniem zawartym w Ashampoo Backup Pro jest integracja narzędzia z dyskami w chmurze. Aplikacja posiada wsparcie między innymi dla popularnych Google Drive, One Drive, czy Dropbox. Dzięki wsparciu dla chmury zapiszemy nasze kopie zapasowe danych od razu na dyskach umieszczonych w sieci. Szukanie pendrive'ów, czy nagrywanie kopii na płytkach DVD nie będzie więc już koniecznością - lecz jak najbardziej wciąż jest to możliwe.

Główną zaletą Ashampoo Backup Pro jest wygoda użytkowania. Wszystko zostało tutaj ułatwione dzięki wbudowanemu kreatorowi, który przeprowadzi nas przez, w sumie dosyć skomplikowany, proces tworzenia kopii zapasowych.

Sciagnij.pl - grafika promocjaSciagnij.pl - grafika promocja Sciagnij.pl - grafika promocja

Ashampoo Backup Pro w najnowszej wersji pobierzesz tutaj

5/55/5 sciagnij.pl

Nazwa aplikacji: Ashampoo Backup Pro Platformy: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 Cena: 169,99zł (niższa cena dla zarejestrowanych użytkowników) Wersja testowa: tak, 30-dniowy okres testowy Języki: angielski, polski

Więcej o: