Total War: Warhammer ze zwiastunem w 360 stopniach

Debiutująca na rynku gra strategiczna Total War: Warhammer otrzymała właśnie zwiastun, który możecie obejrzeć w 360 stopniach.

Wysokie zainteresowanie wirtualną rzeczywistością i rozwój tej technologii pozwoliło na wprowadzenie technologii dzięki której można nagrywać i oglądać filmy, w których możemy zmieniać w czasie rzeczywistym kierunek naszego patrzenia na akcje. YouTube dostrzegając trend na te materiały wprowadził możliwość publikacji filmów tego typu, a producenci gry Total War: Warhammer dostrzegli nową technologię i przygotowali fantastyczny zwiastun na premierę gry.

 

Zwiastun w specjalnej wersji 360 stopni możecie obejrzeć powyżej. Jeśli moc obliczeniowa Waszego komputera na to pozwala, zalecamy ustawienie jakości wideo na jak najwyższą, aby jak najlepiej doświadczyć pełnię wrażeń z oglądania. Dzięki ruchom myszki (przytrzymanie lewego przycisku myszki plus poruszanie w dowolnym kierunku umożliwi nam zmianę kąta oglądania).

Poniżej zamieszczamy standardową wersję zwiastuna, jeśli jednak Wasz komputer będzie mieć problemy z odtwarzaniem materiału w 360 stopniach.

 
Więcej o: