FIFA 17 z trybem fabularnym dzięki silnikowi Frostbite

Po raz pierwszy gra z serii FIFA otrzyma kampanię fabularną.

Frostbite 3 to obecnie główny silnik na którym tworzone są gry od EA, w tym Battlefield 4, Mirror's Edge Catalyst, Dragon Age: Inkwizycja, Need for Speed 2016, czy Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2. Nic więc dziwnego że i FIFA w końcu na niego przeskakuje i to jak! Stworzenie nowej FIFY na silniku oznacza możliwość wprowadzenia przerywników filmowych, a w związku z tym zdecydowano się na dodanie do gry pełnoprawnej kampanii fabularnej dla jednego gracza nazwanej "The Journey", w której będziemy mogli poprowadzić zawodnika "od zera do bohatera".

 

< Zobacz galerię z trybu fabularnego dla gry FIFA 17 >

Nowa FIFA 17 to oczywiście po raz kolejny zestaw usprawnień w kierowaniu piłką, nowe metody rozgrywania strategii, jako że usprawnione zostały również AI przeciwników. Nie zapomniano również o kolejnej edycji FIFA Ultimate Team (FUT). FIFA 17 zadebiutuje we wrześniu na Playstation 4, Xboxie One i PC.

Sprawdź także: - wypróbuj za darmo grę FIFA 16 na PC dzięki wersji demonstracyjnej ; - stwórz własną drużynę i poprowadź ją do zwycięstwa w darmowej grze FIFA Ultimate Team .

Więcej o: