Najlepsze mobilne aplikacje parentingowe? [Sciagnij.pl poleca]

Polecamy aplikacje dla przyszłych i obecnych rodziców, które pomogą w przebrnięciu przez skomplikowane na pozór aktywności i wyjaśnią ewentualne wątpliwości dotyczące dzieci, ich rozwoju i stanu zdrowia.

Moja ciąża - aplikacja mobilna na urządzenia z AndroidemMoja ciąża - aplikacja mobilna na urządzenia z Androidem Moja ciąża Moja ciąża

Moja ciąża z eDziecko.pl - aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android (smartfony, tablety)

-> Do pobrania w tym miejscu Wymagania: system Android w wersji 4.0 lub nowszej

Moja ciąża to aplikacja, która przeprowadzi kobiety przez okres ciąży - od jej pierwszych dni, aż do porodu. Aplikacja Moja ciąża to porady ciążowe do których dołączone są zdjęcia i filmy. To także narzędzie przydatne dla przyszłej mamy - terminarz, kalkulator wagi i tygodni ciąży. Dzięki aplikacji Moja ciąża każda kobieta, która zaszła w ciąże może dowiedzieć się co dzieje się z jej ciałem i dzieckiem tydzień po tygodniu.

Moje dziecko - aplikacja mobilna na urządzenia z AndroidemMoje dziecko - aplikacja mobilna na urządzenia z Androidem Moje dziecko Moje dziecko

Moje dziecko z eDziecko.pl - aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android (smartfony, tablety)

-> Do pobrania w tym miejscu Wymagania: system Android w wersji 4.0 lub nowszej

Moje Dziecko to aplikacja mobilna, która ma za zadanie wsparcie rodziców w opiece nad niemowlakiem. Aplikacja Moje Dziecko oferuje użytkownikom rzetelną i praktyczną wiedzą z zakresu opieki nad niemowlęciem. Dzięki wygodnemu podziałowi kategorii na rozwój, dietę, pielęgnację i siatki centylowe, świeżo upieczeni rodzice będą mogli na spokojnie podejść do tematu, czy problemu podczas opieki nad dzieckiem. Moje Dziecko to treści pochodzące od specjalistów z zakresu medycyny, które pomogą nam w codziennej opiece nad dzieckiem.

Więcej o: