Advanced SystemCare Pro [Recenzja]

Szukasz aplikacji która naprawi system, przyspieszy wydajność komputera i ochroni go przed zagrożeniami? Nie musisz dłużej szukać - Advanced SystemCare posiada te funkcje w małym paluszku.

System wraz z czasem dosyć mocno się zaśmieca - do autostartu dodawane są nowe programy i procesy, usuwane aplikacje pozostawiają po sobie pliki, a w dodatku w rejestrze systemowym tworzą się błędne lub puste wpisy. Windows, im dłużej z niego korzystamy, tym większy tworzy w sobie bałagan, potrzebna jest więc aplikacja która w nim umiejętnie posprząta i przywróci naszemu komputerowi upragnioną wydajność i zwiększy miejsce na dysku na nowe rzeczy. Advanced SystemCare Pro dzięki kilku modułom jest w stanie ogarnąć zarządzanie całym systemem, dzięki temu z poziomu jednej aplikacji będziemy mogli zadbać o nasz komputer.

iObit / sciagnij.pl

Moduł czyszczenia i optymalizacji

Aplikacja po dokonaniu procesu skanowania wykryje problemy z bezpieczeństwem na naszym komputerze, jak programy szpiegujące, czy też trackujące pliki cookies. SystemCare znajdzie i rozwiąże również problemy z prywatnością usuwając pliki tymczasowe zapisywane przez przeglądarki internetowe (w tym Internet Explorer, Microsoft Edge, Opera, Mozilla Firefox i Google Chrome).

W skład podstawowego pakietu skanującego znajdziemy również narzędzie oczyszczające niepotrzebne pliki z dysku. Usunie to pliki tymczasowe zostawione przez aplikacje, które nie są potrzebne, a mogą zajmować całkiem sporo miejsca na dysku systemowym.

Proces podstawowego skanowania zajmuje niewiele czasu (na naszym komputerze w redakcji trwało to około 4-5 minut, lecz aplikacja znalazła wiele rzeczy do naprawy), a pozwala to oszczędzić sporą ilość czasu i nerwów w przyszłości.

iObit / sciagnij.pl

Moduł przyspieszenia

Jakby standardowej optymalizacji było nam na mało, producent zawarł w Advanced SystemCarze dodatkowe funkcjonalności, które wgryzą się nieco dokładniej w system, aby poprawić jego wydajność. Znajdziemy tutaj moduł Turbo Boost, który oczyści RAM i wyłączy wszystkie zbędne aplikacje w tle - przydatne dla graczy, zoptymalizujemy tutaj autostart systemu, czy wprowadzimy ogólne poprawki, które zwiększą komfort użytkowania komputera.

iObit / sciagnij.pl

Dodatkowe moduły w pakiecie

Poza wcześniej wymienionymi modułami i funkcjonalnościami aplikacja oferuje znacznie więcej. Bardziej zaawansowani użytkownicy będą mogli skorzystać chociażby z takich funkcji jak naprawa systemu, kontrola pamięci, defragmentator rejestru, skaner duplikatów, malware fighter, lekarz dysku twardego, niszczarka plików, czy skaner pustych folderów. Niektóre z funkcjonalności dostępne są jedynie w wersji Pro narzędzia, lecz nawet z darmową edycją Advanced SystemCare jesteśmy w stanie znacznie poprawić kondycję systemu Windows.

Advanced SystemCare Free pozwoli Ci w łatwy sposób naprawić system, zoptymalizować go i wreszcie - ochronić przed zagrożeniami. Program zawiera szereg narzędzi do defragmentacji dysku, czyszczenia rejestru systemowego, optymalizacji systemu, usuwania danych, przyspieszenia połączenia internetowego i procesów oraz wreszcie usuwania złośliwego oprogramowania. Innymi słowy - Advanced SystemCare Free to prawdziwe centrum zarządzania systemem, które serdecznie polecamy.

Advanced SystemCare Pro w najnowszej wersji pobierzesz tutaj .

Możesz również spróbować darmowej edycji aplikacji o nieco ograniczonej funkcjonalności -  Advanced SystemCare Free ściągniesz w tym miejscu .

Jeśli chcesz otrzymać za darmo kod na pełną wersję aplikacji, sprawdź naszą stronę z giveaway'em , gdzie rozdajemy klucze na aktywacje Advanced SystemCare Pro!

5/55/5 sciagnij.pl

Nazwa aplikacji: Advanced SystemCare Pro Platformy: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 Wersja testowa: tak, darmowa edycja "FREE" Języki: angielski, polski

Więcej o: