Pokemon GO: minimalne wymagania - Android i iOS

Aby nasze urządzenie mobilne mogło uruchomić grę Pokemon GO musi spełniać pewne minimalne wymagania sprzętowe. Poniżej przeczytacie jakie parametry musi posiadać Wasze urządzenie z systemem Android i iOS.

Minimalne wymagania dla Pokemon GO na Androida:

- urządzenie z ekranem o rozdzielczości HD 720p (1280x720); - Android w wersji 4.4 lub nowszej; - wbudowany układ GPS (A-GPS); - aktywne połączenie z internetem (Wi-Fi, 3G, 4G, LTE); - wbudowany żyroskop (do obsługi AR - Augmented Reality, rzeczywistość rozszerzona).

Niektóre smartfony lub tablety mimo spełniania powyższych wymagań mogą nie być w pełni kompatybilne z grą. Producent cały czas poprawia aplikacje i dodaje do niej kolejne aktualizacje, dzięki którym w przyszłości nasze urządzenie może stać się kompatybilne z grą. Warto też sprawdzić czy nasze urządzenie posiada najnowszą wersję systemu operacyjnego i po ewentualnej aktualizacji można spróbować pobrać grę Pokemon GO ponownie.

Pokemon GO na Androida i iOS pobierzesz tutaj >

Pokemon GOPokemon GO Pokemon GO Pokemon GO

Minimalne wymagania dla Pokemon GO na iOS:

- urządzenie z systemem iOS w wersji 8.0 lub nowszej; - kwalifikują się urządzenia: iPhone 5 i nowsze, iPod Touch (5-ta generacja i nowsze), iPad 2 i nowsze, iPad Mini (1-wsza generacja i nowsze).

Jeśli nasze urządzenie jest na liście powyżej, a wciąż nie ma systemu iOS w wersji 8.0 lub nowszej, należy przed pobraniem Pokemon Go dokonać aktualizacji systemu z poziomu urządzenia lub po podłączeniu go do komputera za pośrednictwem aplikacji iTunes .

Pokemon GO na Androida i iOS pobierzesz tutaj >

Pokemon GOPokemon GO Pokemon GO Pokemon GO

Minimalne wymagania dla Pokemon GO na Windows Phone:

Niestety, gra Pokemon GO nie jest aktualnie dostępna na urządzeniach z systemem Windows 8.1 lub Windows 10 Mobile. Być może jednak posiadasz inne urządzenie z systemem, który uzyskał wsparcie dla gry? Tablet z Androidem, czy iPad również doskonale się sprawdzą do gry. Muszą jednak posiadać aktywne połączenie z internetem i żyroskop, by móc w pełni korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji w grze.

Więcej informacji na temat gry Pokemon GO przeczytacie w naszym specjalnym dziale poświęconym produkcji studia Niantic i The Pokemon Company.

Pokemon GO dostępne jest do pobrania w naszej bazie programów sciagnij.pl  w tym miejscu , a jeśli chcecie przeczytać poradnik o tym jak zainstalować grę -  zapraszamy tutaj , z kolei poradnik początkującego trenera pokemonów  przeczytacie w tym miejscu .

Więcej o: