CUBE: wydajne tablety na twoją kieszeń

Aktualnie trwająca promocja w gearbest na tablety marki CUBE pozwoli nam kupić wydajne urządzenie w niskiej cenie.

Urządzenia dwa w jednym łączą w sobie funkcjonalność tableta - posiadają stosunkowo niewielki ekran wyposażony w funkcję dotyku (niektóre mogą być również użytkowane z pomocą rysika), a także dzięki stacji dokującej z klawiaturą i touchpadem przemieniają się w małego laptopa. 

Firma Cube w swojej ofercie posiada kilka wariantów takich urządzeń - wyposażone są w niskonapięciowe procesory Intela i posiadają zainstalowany najnowszy system operacyjny Windows 10. W niektórych przypadkach tablety wyposażone są w tzw. system dual-boot pozwalająca na wczytywanie dwóch różnych systemów operacyjnych - mobilnego Androida i pełnoprawnego Windowsa 10. Aktualnie trwają promocja na Gearbest pozwala nam w bardzo przyzwoitej cenie nabyć wydajne i ładne tablety:  gearbest.com/promotion-cube-brand-sale-special-605.html .

CUBE U27GTCUBE U27GT gearbest.com gearbest.com

Cube U27GT to mały, przenośny tablet (8,0") wyposażony w system Android 5.1 i czterordzenowy procer o taktowaniu 1,3GHz zapewniający wysoką wydajność podczas pracy. Urządzenie aktualnie dostępne jest w cenie $65 (ok. 260zł). Link do sklepu:  gearbest.com/tablet-pcs/pp_363717.html

CUBE iWork8 AirCUBE iWork8 Air gearbest.com gearbest.com

Jeśli z kolei szukasz małego tableta wyposażonego w dwa systemy - CUBE iWork8 Air będzie dobrym rozwiązaniem. Wyposażony w czterodzeniowy procesor i 2GB pamięci RAM tablet ma możliwość uruchomienia zarówno Androida 5.1, jak i Windowsa 10. A to wszystko na małym, mobilnym urządzeniu z 8" ekranem o rozdzielczości 1920x1200. Urządzenie aktualnie kosztuje $83 (ok. 330zł). Link do sklepu:  gearbest.com/tablet-pcs/pp_366652.html

Cube iWork 10Cube iWork 10 gearbest.com gearbest.com

CUBE iWork 10 to pełnoprawne urządzenie 2-w-1 z systemem Windows 10. Dzięki możliwości dołączenia do urządzenia pełnowymiarowej klawiatury zamienimy 10" tablet w ultrabooka. To wszystko wspomagane jest czterordzeniowym układem Intel X5-Z8300 i 4GB pamięci RAM. Aktualnie urządzenie dostępne jest w atrakcyjnej cenie $169 (ok. 680zł).

Te i inne tablety marki CUBE w promocyjnej cenie znajdziecie na oficjalnej stronie z promocją na gearbest.com .

Więcej o sklepie Gearbest przeczytacie w naszym artykule: Gearbest: sklep z tanią i dobrą elektroniką. Jak zamawiać i płacić?

[artykuł sponsorowany]

Więcej o: