Onda V80 Plus - małe i tanie urządzenie z Windowsem i Androidem na pokładzie

Małe, zgrabne, dwusystemowe urządzenie do pracy, rozrywki i gier? Onda V80 Plus ma to wszystko.

Mocno popularne ostatnimi czasy urządzenia 2-w-1 to również takie urządzenia, które mają możliwość uruchomienie dwóch systemów operacyjnych. Urządzenia z tzw. dual-boot nazywamy urządzeniami hybrydowymi i zwykle mają możliwość uruchomienia pełnego Windowsa 10, jak i mobilnego systemu Android.

Onda

Nie inaczej jest w przypadku małego i zgrabnego urządzenie jakim jest Onda V80 Plus. Ten kosztujący niecałe 100 dolarów (aktualna cena na gearbest.com to $94, czyli ok. 380 złotych), to fantastyczne urządzenie, którego będziemy mogli używać na co dzień, praktycznie do każdej aktywności. W domu możemy uruchomić na nim system Windows 10 - podłączyć myszkę i klawiaturę, by sprawdzić nasze maile, napisać tekst, czy edytować zdjęcia. W drodze uruchomimy Androida 5.1, sprawdzimy facebooka, zrobimy zdjęcia wbudowanym 2.0 Mpix aparatem i zagramy w drobne gry mobilne.

Onda

Co ciekawe urządzenie wyposażone jest 8 calowy ekran o rozdzielczości 1920x1200, przez co grafiki czy filmy wyglądają na nim naprawdę dobrze. Dodatkową wartością na pewno jest port HDMI dzięki któremu podłączymy urządzenie do monitora, czy telewizora i zamienimy je w centrum multimedialne.

Więcej informacji na temat rozmaitych nowinek sprzętowych znajdziecie na blogu gearbestblog.com , a samo urządzenie Onda V80 Plus znajdziecie aktualnie w promocji na stronie gearbest.com w tym miejscu .

Więcej o: