Telefon do Świętego Mikołaja wielkim sukcesem Google

Serwis umożliwiający kontakt ze Świętym Mikołajem, stworzony przez Google, okazał się tak popularny, że rozbudowano go o opcję spersonalizowanych życzeń wideo.

Nie dość, że Święty Mikołaj znajduje czas na wręczanie prezentów wszystkim, to jeszcze - jak informowaliśmy - można do niego zadzwonić (na numer Google Voice 855 347-2682, 1c/min+VAT) i przekazać mu listę zakupów do zrobienia.

Internetowy gigant stworzył też stronę dla mieszkańców USA i Kanady, dzięki której Święty Mikołaj oddzwania z życzeniami. Jak poinformowała firma setki tysięcy ludzi czeka na telefon z Bieguna Północnego (który prawdopodobnie przeniesiono w okolice Mountain View), dlatego też uruchomiono nowy serwis - spersonalizowane życzenia wideo od kreskówkowego Mikołaja odsyłane e-mailem.

Wystarczy odwiedzić tę stronę , wypełnić formularz a otrzymamy nasz spersonalizowany plik wideo, którym można podzielić się z najbliższymi.

Jeśli zastanawialiście się jak wygląda Święty Mikołaj, to dzięki wytężonej pracy laboratorium Google możecie się wreszcie dowiedzieć.

 

[za: The Next Web ]

Więcej o: