Google uzupełnia Earth i Mapy o nowe zdjęcia Polski

Mieszkańcy dużych miast powinni się ucieszyć.

Na łamach nieoficjalnego bloga Google Earth pojawiła się króciutka informacja mówiąca o aktualizacji zdjęć zarówno w programie Google Maps jak i Google Earth. Wśród nowości zaprezentowanych przez amerykańską korporację znalazły się fotografie Włoch, Malty, Nowej Zelandii, Serbii, Rosji, Słowenii, Ukrainy, Stanów Zjednoczonych i Polski.

Niestety, zawiodą się ci, którzy liczą na olbrzymie zmiany. Nowymi zdjęciami nacieszą się jedynie mieszkańcy Gdańska, Gdyni, Poznania i Warszawy . Poza tymi miastami zaktualizowano jeszcze fotki Helu.

I rzeczywiście, Google nie oszukuje, ale też powodów do wielkiej radości nie ma. Możemy już oglądać nowe zdjęcia, ale już teraz można ponarzekać na część z nich. Widać to na przykładzie Warszawy. Do niedawna nowy Stadion Narodowy był jeszcze dziurą w ziemi. Teraz jest placem budowy. Wciąż jest to więc przykra niespodzianka chociażby dla tych kibiców, którzy wybierają się na Euro i chcieliby obejrzeć zdjęcia nowych stadionów. Czy w tym przypadku powinniśmy więc napisać, że lepszy rydz niż nic?

Najlepsze widoki z Google Earth - Polska>>

[za: Google Earth Blog ]

Więcej o: