Lodowa Kanapka 4.0.4 trafia do Motoroli Xoom (i nie tylko)

Google już w zeszłym tygodniu zaczęło udostępniać uaktualnienie Androida Ice Cream Sandwich do wersji 4.0.4 dla niektórych modeli Nexus S i Galaxy Nexus. Teraz najnowszym systemem mogą cieszyć się właścielem Motoroli Xoom w wersji WiFi. Powiększa się lista urządzeń na które można pobierać ICS.

Google poprawiło w najnowszej wersji systemu sygnowanej symbolem 4.0.4. m.in. sposób obracania się ekranu, obsługę MS Exchange oraz kamery. Łatkę pobierać mogą właściciele Motoroli Xoom WiFi, wersje 3G i LTE wciąż muszą czekać.

Uaktualnienie ICS do wersji 4.0.4.Uaktualnienie ICS do wersji 4.0.4. fot. androidcommunity.com

Od zeszłego tygodnia posiadacze Nexusa S i Galaxy Nexusa również mogą cieszyć się poprawioną stabilnością najnowszej wersji Ice Cream Sandwich a lista urządzeń na które można pobierać Lodową Kanapkę wydłuża się.

Niestety kilka zdawać by się mogło wydajnych modeli nigdy nie doczeka się nowego systemu. Za stary na 4.0, według Hugo Barra, dyrektora ds. zarządzania Androidem, jest m.in. Galaxy S.

Na oficjalnym blogu Samsunga znaleźliśmy jednak dobre informacje:

"Aktualizacja [ do wersji 4.0 ] nastąpi w krajach europejskich włącznie z Węgrami, Polską, Szwecją, jak i w Azji i będzie stopniowo rozciągać się na pozostałe rynki. Aktualizacja do wersji Android 4 ICS dla Galaxy Note, Galaxy SII LTE, Galaxy Tab 8.9 i 10.1 nastąpi wkrótce"

Posiadacze HTC najnowszy system powinni zobaczyć "na dniach", testy w Wielkiej Brytanii rozpoczęły się 3 marca.

Jeśli są wśród Was szczęśliwi użytkownicy zaktualizowanych urządzeń czekamy na komentarze.

[ za theverge.com ]

dane dostarcza:

embed
Więcej o: