Wiemy jak wygląda Samsung Galaxy S7. Trzy tygodnie przed premierą

Na niecały miesiąc przed oficjalną premierą mamy niemal całkowitą pewność jak wygląda Samsung Galaxy S7. Rewolucja już była?

Do sieci wyciekły właśnie najnowsze zdjęcia przedstawiające flagowy smartfon Samsunga, który oficjalnie zostanie zaprezentowany za miesiąc. Dotarł do nich portal Venture Beat . Tym samym o Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge wiemy już chyba wszystko.

Przeczytaj też: Samsung i Apple się kończą? Nie, to tylko...

Na pierwszy rzut oka urządzenia wyglądają w zasadzie identycznie jak Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge. To dowodziłoby tego, że rewolucja w wyglądzie flagowego produktu już za nami. Można stwierdzić, że pod tym względem Samsung osiągnął perfekcję, szczyt swoich możliwości.

VentureBeat donosi, że Galaxy S7 został jedna ulepszony względem poprzedniego modelu. Po pierwsze Samsung zdecydował się wreszcie umożliwić konsumentom korzystanie z kart SD (do 200GB). Samsung Galaxy S7 i Samsung Galaxy S7 Edge będą też wodoodporne (IP67). Kolejnym ulepszonym elementem ma być akumulator - pojemność w Galaxy S7 i S7 Edge ma wynosić odpowiednio 3000 i 3600 mAh. A bezprzewodowe ładowanie zajmie około dwóch godzin.

Nie możemy mieć pewności, czy wszystkie te doniesienia się potwierdzą, być może Samsung zaskoczy nas - to możliwe szczególnie w kwestii oprogramowania.

Premiera Galaxy S7 odbędzie się najpewniej podczas targów Mobile World Congress, które rozpoczynają się za trzy tygodnie. Będziemy na miejscu!

Wszystko co wiemy o Galaxy S7

Samsung

Więcej o: