Samsung przypadkiem potwierdził ważne informacje dotyczące Galaxy S7 Edge

Na oficjalnej stronie Samsunga znalazły się informacje, które powinny przedostać się do mediów dopiero za kilka tygodni, podczas oficjalnej premiery smartfonu Galaxy S7. Co nowego wiemy dzięki przeciekowi?

Do oficjalnej premiery Samsunga Galaxy S7 oraz jego "zakrzywionego brata" Galaxy S7 Edge musimy poczekać najpewniej jeszcze kilka tygodni. Wygląda jednak na to, że koreańskiemu gigantowi nie udało się utrzymać w tajemnicy kilku informacji o swoim flagowcu.

Przeczytaj też: Nowe smartfony Samsunga już do kupienia w Polsce

Na oficjalnej stronie producenta, w sekcji dla programistów, pojawił się bowiem dokument , który potwierdza nazwę produktu. Podczas targów Mobile World Congress zobaczymy zatem Galaxy S7 Edge - taka właśnie nazwa widnieje na zrzucie ekranowym widocznym poniżej.

Nazwa to jednak nie wszystko. Na ilustracji widzimy także nowe funkcje, do których użytkownicy będą mieli dostęp dotykając ikon umieszczonych na zagiętych krawędziach. Ikony Quick Access, Quick View i Quick Control pozwalają sądzić, że boczne powierzchnie ekranu zyskają na funkcjonalności.

Co wiemy o Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge?

Do tej pory do sieci wyciekły niemal wszystkie, oczywiście w żaden sposób nie potwierdzone, informacje dotyczące Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge. Oprócz parametrów urządzeń, które poznacie w tym materiale znany jest także wygląd smartfonów . Najpewniej Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge nie będą rewolucją, a dopracowanymi wersjami zeszłorocznych modeli.

Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge nastąpi najpewniej podczas targów Mobile World Congress. Będziemy na miejscu!

Więcej o: