Społecznościowa Nokia C5 za 1 złoty trafiła do oferty Play

Od pierwszego lipca do oferty abonamentowej sieci Play weszła nowa Nokia C5. Telefon promowany jest przede wszystkim jako społecznościowe medium. Pozwala bez wysiłku sprawdzić co nowego u znajomych na Facebooku.

Telefon, mimo swojego ewidentnie społecznościowego profilu charakteryzuje się niezwykle klasycznym wyglądem. Chciałoby się powiedzieć, że niewiele ponad 2 calowy ekran to zdecydowanie za mało aby przeglądać Sieć. To prawda. Nokia C5 nie jest jednak telefonem, który pokusiłby się o zdobywanie rynku smartfonów. Ot, posiada kilka funkcji, takich jak wyświetlanie statusów znajomych z Facebooka w książce adresowej telefonu, oraz system operacyjny Symbian 9.3 S60. Dzięki nim, w klasycznym telefonie drzemie "społecznościowa moc".

Dodatkowo, telefon wyposażony jest w aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 MPix, kartę pamięci MicroSD 2 GB, oraz łącza Bluetooth i 3G, pozwalające na przeglądanie sieci i komunikację z innymi urządzeniami.

Nowa Nokia C5 ma być dostępna w ofercie z abonamentem w cenie od 1 złotego w ofertach biznesowych (oprócz najtańszej), w mixturach od 50 złotych, za 49 złotych w LongPlay 49 aż do 619 złotych w ofercie na kartę.

[via Play/Media2.pl ]

Łukasz Cichy

Więcej o: