W 2011 roku będzie tablet HTC?

Jeśli wierzyć doniesieniom portalu Digitimes, w pierwszej połowie 2011 roku HTC zaprezentuje swoje urządzenie, którym zamierza poważnie zamieszać na rynku tabletów.

Specyfikacja tabletu miałaby wyglądać następująco: ekran o rozdzielczości 1280×720 pikseli z opcją multi-touch, 2 GB pamięci RAM i dysk SSD o pojemności 32 GB. Dodatkowo, moduł WiFi, Bluetooth i GPS. Całość napędzana bardzo wydajnym układem nVidia Tegra 2. Urządzenie ma funkcjonować w oparciu o system operacyjny Android. Kontrowersje budzi jednak zaznaczenie, że tablet ma radzić sobie z Chrome Web Apps...

Komputerek miałby zostać wyprodukowany w Pegatron Corporation. Firmie, która robi dla Asusa jego Eee PC. Żadna z firm nie chce jednak potwierdzić tej plotki. Urządzenie miałoby ponoć kosztować około 790 dolarów, czyli ponad 60 dolarów więcej niż dysponujący tą samą ilością pamięci iPad 3G. Jako kontrargument można jednak zaznaczyć, że tablet Apple'a Tegry 2 nie ma.

Na tym etapie możemy oczywiście wróżyć z fusów co do realnych parametrów urządzenia, ale gdyby powyższa specyfikacja miała być prawdziwa - kupilibyście?

[via Digitimes ]

Łukasz Cichy

embed

HTC Flyer 32 GB - WiFi

  • System operacyjny: Android 2.3.3 Gingerbread
  • Komunikacja: Wi-Fi
  • Przekątna ekranu: 7 cali
  • Pamięć wewnętrzna: 32 GB

1 opinia

Parametry techniczne

Parametry fizyczne

Sprawdź cenę tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Kupiłbyś tablet HTC za 790 dolarów?
Więcej o: