Minimum formy, maksimum treści - kino domowe Bose Lifestyle 235

Nie stać nas nawet na plastikową reklamówkę z nadrukiem Bose, ale lubimy pooglądać co tam w piszczy w tym amerykańskim księstwie czystego dźwięku i dobrej roboty.

Tym razem producent wprowadza na rynek zestaw kina domowego w formacie 2.1 - Lifestyle 235. Składa się on z dwóch głośników i centralki niskotonowej.

Sekretem systemu jest połączenie pary kolumn Gemstone ES, składających się z trzech ukierunkowanych głośników każda, z modułem basowym Acoustimass, stosowanym zwykle w zestawach 5.1. Dodatkowo, subwoofer zamknięty został w cienkiej, płaskiej obudowie. Można go więc bez problemu ukryć, tak aby nie stał się centralnym punktem pokoju. Opatentowany przez Bose system ADAPTiQ natomiast dba o sprawne rozchodzenie się dźwięków nawet w pomieszczeniach, które nieco odbiegają od specjalnie projektowanych w tym celu sal projekcyjnych.

Dodatkowo, Lifestyle 235 wyposażony został w radio AM/FM, gniazdo do urządzeń Apple, Bose Link, umożliwiający podłączenie kolejnych głośników firmy Bose, oraz system Unify, wyświetlający na ekranie telewizora kolejne kroki, które należy wykonać, podłączając i konfigurując inne źródła dźwięku. Za pośrednictwem tego samego systemu można dostroić uniwersalny pilot Bose Lifestyle do obsługi innych urządzeń multimedialnych.

Brzmi pięknie? No to teraz pozostaje tylko ostatni krok do zrobienia - wziąć korzystny kredyt. System kosztuje bowiem w okolicach 14 tysięcy złotych. W zasadzie, bez zaskoczenia

Zapraszamy do Galerii .

[via Bose]

Łukasz Cichy

Więcej o: