Już w ten weekend Maraton Blogerów

W najbliższy weekend, 23 i 24 października, odbędzie się w Mikołajkach IV Maraton Blogerów, organizowany przez należącą do Agory platformę blogową Blox.pl

W Maratonie  Blogerów weźmie udział 50 osób, które na platformie Blox.pl prowadzą poczytnego lub ciekawego bloga. Zostały one albo wyselekcjonowane spośród wszystkich blogerów piszących na Bloksie, albo też same zgłosiły chęć uczestnictwa. Efektem końcowym "spędu" będzie pisanie wspólnego bloga, znajdującego się pod adresem Maraton.blox.pl . Osoby, które nie będą wyjeżdżały na Maraton także mogą mieć możliwość edytowania zbiorowego bloga - chętni powinni skontaktować się z organizatorami wydarzenia, pisząc na adres maraton2010@gazeta.pl.

W ubiegłym roku Maraton Blogerów odbywał się w warszawskiej siedzibie Agory. Całą noc 50 osób pisało wspólnie jednego bloga. Na stronie maraton.blox.pl znajdziecie więcej zdjęć z tego wydarzenia. W tym roku natomiast maraton jest "wyjazdowy" - będzie miał miejsce w Mikołajkach. Swoją obecność zapowiedziały osoby zajmujące się najróżniejszą tematyką - od socjologii przez reklamę po media. Blogerzy, którzy brali udział w poprzednich Maratonach (skład grupy się zmienia, choć część osób stara się pojawiać za każdym razem) mówią, że takie spędy są niezwykle ważne - pozwalają przypisać ludzką twarz zwykłej stronie internetowej, a jednocześnie otwierają na dyskusje z osobami prezentującymi diametralnie inne podejście do życia.

Wszystkim, którzy zgłosili swoją obecność na tegorocznym Maratonie życzymy udanej zabawy. I owocnego blogowania. Tych, którzy nie zdążyli się zgłosić, zapraszamy za rok.

Redakcja

Więcej o: