Samsung Star II, czyli następca popularnej Avili, już w Polsce

Samsung Avila sprzedał się na świecie w 30 milionach egzemplarzy. Teraz do Polski trafił kolejny model popularnego urządzenia, który u nas znany będzie pod nazwą Star II. Kosztować będzie 449 zł.

Samsung Avila był jednym z bardziej popularnych telefonów koreańskiego producenta. Łączył w sobie to, co lubimy najbardziej - prostotę obsługi z niewysoką ceną i dotykowym ekranem. Avila sprzedała się w Polsce w liczbie 1,3 mln urządzeń i jest najpopularniejszym telefonem Samsunga w naszym kraju . Teraz na sklepowe półki trafia nowy model Avili - Star II.

Znajdzie się w nim 3-calowy, dotykowy wyświetlacz oraz łączność Wi-Fi. Oprócz tego 3,2 Mpix aparat fotograficzny, Bluetooth 3.0, odtwarzacz MP3 i czytnik dokumentów w formacie .doc i .pdf. Obudowa ma być dostępna w kolorach białym i czarnym.

Jak widać, wielkich zmian w porównaniu do pierwszej Avili nie ma. Najważniejszą dodaną funkcją może być łączność bezprzewodowa Wi-Fi, której brakowało poprzednikowi . Jeśli telefon będzie dostępny w ofercie operatorów komórkowych za złotówkę, wieszczymy mu powtórzenie sukcesu.

Samsung Star II jest już dostępny w Polsce w sugerowanej cenie 449 zł.

Więcej o: