Cambridge Audio NP30

Nowe urządzenie Cambridge Audio NP30 zrewolucjonizuje odtwarzanie muzyki przechowywanej w komputerze lub na dysku sieciowym, umożliwiając przesył i dekodowanie sygnału o jakości 24 bity.

Korzystając z serwera uPnP, Cambridge Audio NP30 natychmiast łączy się z siecią domową, przy minimalnych ustawieniach, dając natychmiast wyjątkowe rezultaty. Dodatkowo, potrafi przywołać ponad 20000 stacji radiowych i serwisów muzycznych z całego świata. Jest przy tym wyposażone w łatwe i czytelne menu, które może być sterowane poprzez aplikacje UuVol.

Więcej niż cool

UuVol tp platforma, która jednoczy to wszystko, czego potrzebuje użytkownik, by cieszyć się ulubioną muzyką z różnorodnych źródeł cyfrowych w najlepszej możliwej jakości. Umożliwia ustawienie i skonfigurowanie do 20000 stacji internetowych, bezproblemowo zarządza ulubionymi stacjami, serwisami streamingowymi i umożliwia natychmiastowy dostęp do komputera PC. Oferuje wygodne sterowanie poprzez aplikację załadowaną na twój iPhone lub iTouch.

Audio dynamit

Brzmienie audio jest w sercu wszystkiego, w co wierzy Cambridge Audio, a perfekcyjnie zaprojektowana ścieżka sygnału cyfrowego i minimalizacja jittera gwarantują najlepszą jakość dźwięku. Cambridge Audio NP30 odtwarza szeroki wachlarz formatów audio, w tym MP3, AAC, WMA czy OGG, dodatkowo można zasmakować lepszej niż CD jakości z 24 bitowych plików o częstotliwości próbkowania do 96 kHz w bezstratnych formatach WAV, PCM lub FLAC.

Odtwarzanie serwisów streamingowych

Muzyczne serwisy streamingowe jak Rapsody czy Pandora nigdy nie były lepsze niż teraz, a jedną z mocnych stron Cambridge Audio NP30 jest możliwość bezpośredniego połączenia się z serwisami bez potrzeby komputera.

Cambridge Audio NP30 jest dostępny w kolorach srebrnym i czarnym.

Cena: 2 390 zł

Audio.com.plAudio.com.pl Fot. Audio.com.pl

Więcej o: