iPad 3 - 5 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o nowym tablecie Apple

iPad 3 to trzecia już generacja kultowego tabletu Apple. Tabletu z nadgryzionym jabłkiem na rewersie nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Po raz trzeci Apple podejmuje próbę zaczarowania świata. Czy mu się powiedzie?

Oto 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o iPadzie 3. Wcześniej warto także zapoznać się ze specyfikacją techniczną tabletu .

UWAGA! Poniższy test to nasza subiektywna ocena.

Zobacz wideo

Producent postanowił tym razem uraczyć konsumentów naprawdę wysokiej jakości wyświetlaczem Retina o przekątnej 9,7 cala i rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli, oraz modułem LTE. Ponadto wewnątrz znajdziemy dość szybki procesor A5X oraz czterordzeniowy układ graficzny. Ponadto w iPadzie znajdziemy też do 64 GB wbudowanej pamięci i 5 megapikselowy aparat. Na pokładzie znajdziemy też oczywiście system operacyjny iOS 5.1.

Czy wzmocniony tablet mimo wszystko wart jest swojej ceny, czym różni się od poprzedników i czy wyświetlacz rzeczywiście jest tak dobry jak zapowiadało Apple? Na te pytania odpowiemy prezentując 5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przed zakupem...

Dostępność

Oficjalne ceny iPada 3 w sklepie Apple Store wynoszą 2099 złotych za model z 16GB pamięci, 2499 złotych za 32GB i 2899 złotych za 64GB. Wersja z LTE kosztuje odpowiednio o 500 złotych więcej.

Tablet bez problemu znajdziemy taż w innych sklepach internetowych, oraz w serwisach aukcyjnych. Niestety, póki co, przy odrobinie szczęście może nam się udać kupić tablet w cenie być może o 100 złotych niższej niż sugerowana. Nie jest to dobra wiadomość dla osób, które nie lubią rozstawać się z pieniędzmi.

Zapraszamy do galerii zdjęć tabletu iPad 3 .

Nokia czy Samsung? A może Apple? Zanim kupisz sprawdź 5 rzeczy, które warto wiedzieć! >>

Więcej o: