HTC One S: 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć przed zakupem

Rozpoznawalna linia HTC, elegancja i konkretne, mocne podzespoły w parze z 8 megapikselowym aparatem fotograficznym, czyli HTC One S.

Oto 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o HTC One S. Wcześniej warto także zapoznać się ze specyfikacją techniczną telefonu .

UWAGA! Poniższy test to nasza subiektywna ocena.

Zobacz wideo

HTC reklamuje model One S jako "'piękny i mądry". Wygląd obudowy nie pozostawia niedomówień. Wewnątrz telefonu znajdziemy natomiast dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5GHz, 1GB pamięci RAM i 16GB pamięci flash z możliwością rozbudowy, oraz moduł WiFi/n i aGPS. Ponadto, mocną stroną urządzenia wydaje się być 4,3 calowy wyświetlacz SuperAMOLED o dość wysokiej rozdzielczości rzędu 540x960 pikseli. Telefon pracuje w oparciu o system Android 4. Udźwiękowieniem zajęła się natomiast firma Beats Audio.

HTC One S wydaje się stanowić solidny punkt w ofercie HTC. Czy jednak wart jest swojej ceny ponad 2 tysięcy złotych? Na pytanie odpowiemy prezentując 5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przed zakupem...

Dostępność

HTC One S póki co próżno szukać u operatorów sieci komórkowych. W ofercie Orange znajduje się co prawda mocniejszy HTC One X, ale tańszego, muzycznego brata brak.

Telefon jest za to dostępny w sklepach internetowych, a jego cena plasuje się na poziomie 2200 złotych. Identycznie ma się rzecz z serwisami aukcyjnymi. Tam za aparat HTC w najlepszym wypadku zapłacimy 100 złotych mniej.

Zapraszamy do galerii zdjęć telefonu HTC One S .

Nokia czy Samsung? A może Apple? Zanim kupisz sprawdź 5 rzeczy, które warto wiedzieć! >>

Więcej o: