GoClever Tab A73 - 5 rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed zakupem tabletu z Biedronki

GoClever Tab A73 to legendarny tablet z Biedronki. Za 369 złotych klienci dyskontu spożywczego mogą nabyć androidowy tablet o przekątnej ekranu rzędu 7 cali. Czy jednak tablet za 369 nadaje się do czegokolwiek?

Oto 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o tablecie GoClever Tab A73. Wcześniej warto także zapoznać się ze specyfikacją techniczną tabletu .

UWAGA! Poniższy test to nasza subiektywna ocena.

Zobacz wideo

Na pierwszy rzut oka tablet wygląda porządnie. Po włączeniu okazuje się jednak, że urządzenie ma kilka wad.

Według producenta, wewnątrz urządzenia znajduje się procesor Cortex A8 o zegarze 1GHz, 512 MB pamięci RAM w kości DDR3, 4 GB pamięci wewnętrznej flash z możliwością rozbudowy, oraz moduł WiFi/n. Tablet wyposażono także w serię przydatnych gniazd i niewielki aparat o antycznej już rozdzielczości 0,3Mpix.

Czy tablet GoClever Tab A73 wart jest swojej ceny i czy da się na nim cokolwiek zrobić? Na te pytania odpowiemy prezentując 5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przed zakupem...

Dostępność

Tablet z Biedronki dostępny był na rynku już od jakiegoś czasu. Dopiero jednak wprowadzenie go do sprzedaży w dyskoncie spożywczym przywołało go na wokandę i zaszczepiło w społecznej świadomości. Obecnie szukanie tabletów w Biedronkach może przyprawić nieco problemów. Oficjalnie jednak cena GoClever Tab A73 w sieci dyskontów wynosi 369 złotych.

W sklepach internetowych cena tabletu z Biedronki zaczyna się od ponad 410 złotych. Przeciętna wynosi około 450 złotych. Jeśli zechcemy kupić tablet w serwisach aukcyjnych musimy się przygotować na wydatek rzędu 400-420 złotych.

Zapraszamy do galerii zdjęć tabletu GoClever Tab A73 .

Zobacz także:

Nokia czy Samsung? A może Apple? Zanim kupisz sprawdź 5 rzeczy, które warto wiedzieć! >>

Więcej o: