System kina domowego Denon DHT-1312XP

Denon zaprezentował dziś system kina domowego DHT-1312XP. Zestaw łączy w sobie wysokiej jakości amplituner kina domowego AVR-1312 z mocnym, 5.1-kanałowym zestawem głośnikowym surround SYS-1312.

Od czasu, kiedy technologia 3D pass-through stała się standardem we wszystkich amplitunerach kina domowego Denon w 2010 roku, przedstawiany sprzęt charakteryzuje się jeszcze większą koncentracją twórców na zapewnieniu prostoty obsługi i doskonałej jakości dźwięku znanej ze wszystkich produktów Denona.

Oferujący doskonałą wartość w tej kategorii cenowej, Denon AVR-1312 ma graficzny interfejs użytkownika, który może być nawet wyświetlany w półprzeźroczystej formie na obrazie przez wyjście HDMI. Cztery przyciski szybkiego wybierania - zarówno na panelu przednim urządzenia, jak i ergonomicznym pilocie zdalnego sterowania, pozwalają użytkownikowi szybko wybrać często używane źródła muzyki czy obrazu, jak też tryby pracy dźwięku surround.

Ikony funkcji umieszczone na przyciskach pozwalają łatwo rozpoznać kryjące się pod nimi funkcje. Każdy z pięciu w pełni dyskretnych kanałów dostarcza 110W. Wystarczająco dużo, aby mocno zabrzmieć nawet w większym salonie. Krótka ścieżka sygnału, a także odporna na wibracje konstrukcja zapewnia czyste sygnały audio i wideo. Muzyka odtwarzana z cyfrowych plików muzycznych jest dodatkowo kierowana przez wbudowany Compressed Audio Restorer, który tchnie nowe życie w skompresowane uprzednio pliki dla osiągnięcia doskonałej jakości dźwięku.

Systemowy, pięciokanałowy wzmacniacz mocy jest idealnie dostosowany do będącego w zestawie kompletu głośników SYS-1312. Dla dopełnienia wrażeń dźwiękowych specjalnie dobrany subwoofer dostarcza mocnych, głębokich basów.

Dane techniczne Denon AVR-1312

. W pełni dyskretna konstrukcja wszystkich kanałów o jednakowej jakości i mocy (5x 110W)

. Doskonała jakość dźwięku Denon

. Kompatybilność: HDMI (1.4 z 3D), Deep Color, "x.v.Color"

. 4 wejścia HDMI / 1 wyjście HDMI

. Minimalnie krótka ścieżka sygnału dla czystego audio i wideo

. Kompatybilny z audio HD, Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio

. Compressed Audio Restorer

. Graficzny interfejs użytkownika (GUI) (półprzeźroczyste menu ekranowe przy podłączeniu przez HDMI)

. 4 przyciski funkcyjne szybkiego wyboru

. Niski pobór mocy w trybie oczekiwania - 0,5W

Dostępność zestawu w Europie jest planowana na sierpień 2011 roku.

Więcej o: