System kina domowego Roth BAR 1

Roth prezentuje BAR 1 - system kina domowego składający się z bezprzewodowego subwoofera oraz kolumny projekcyjnej, która tworzy pole dźwiękowe analogiczne do uzyskiwanego z 5-wolnostojących głośników.

Współcześnie produkowane telewizory wyróżniają się niespotykaną nigdy wcześniej jakością wyświetlanego obrazu i nieprzeciętną stylistyką. Postępująca miniaturyzacja pozwoliła na produkowanie coraz tańszych modeli wyświetlaczy TV. To z kolei wymusiło stosowanie coraz tańszych i słabszych przetworników dźwięku - kosztem lepszej jakości obrazu i większej ilości funkcji multimedialnych. Spowodowało to stopniowo postępującą degradacje jakości brzmienia. W rezultacie wraz ze smuklejszymi telewizorami konsumenci otrzymują coraz bardziej bezbarwny i płaski dźwięk, pozbawiony jakichkolwiek detali i głębi.

Roth BAR 1 - niech Twój telewizor przemówi

Roth BAR 1 to dwuelementowy system kina domowego składający się z bezprzewodowego subwoofera oraz kolumny projekcyjnej, która tworzy pole dźwiękowe analogiczne do uzyskiwanego z 5-wolnostojących głośników. System został pomyślany jako gotowe rozwiązanie dla właścicieli płaskich telewizorów LED/LCD i plazma, którym zależy na minimalistycznych stylowych rozwiązaniach najwyższej jakości. Roth BAR 1 to sprzęt przeznaczony do miejsc, gdzie nie ma możliwości lub potrzeby skorzystania z pełnego zestawu 5.1 oraz adaptacji akustycznej, która często narusza niepowtarzalny wystrój wnętrza.

Kolumna projekcyjna Roth BAR - cieńsza niż Twój telewizor

Chociaż trudno w to uwierzyć, kolumna projekcyjna Roth Bar 1 jest cieńsza niż większość dostępnych na rynku telewizorów LCD. Ponadto, projektor dźwięku Roth Bar został wyposażony w rekordową ilość aż 10-przetworników dźwięku wysokiej klasy. To nie koniec innowacji - w Roth BAR 1 zaimplementowano unikalną technologię budowania sceny dźwiękowej opartą na modelu fraktalnym. Oznacza to, że dzięki inteligentnemu systemowi projektowanych odbić dźwięku od ścian w każdym miejscu salonu, usłyszymy tak samo wyraźny, detaliczny i dynamiczny dźwięk. Efekt przypomina zastosowanie dużo droższego zestawu składającego się z 5 kolumn rozstawionych w salonie - bez zbędnych kabli, bez zbędnych dziur w ścianach, bez kosztownych instalacji.

Bezprzewodowy subwoofer Roth - rekord - 9 metrów zasięgu

9-metrowy zasięg subwoofera Roth Audio to zdecydowany rekord w tej klasie cenowej. Dodajmy do tego automatyczną instalacje Plug-and-Play oraz grubość raptem 15 cm! Uzyskujemy najbardziej ustawny subwoofer dostępny w komplecie z kolumną projekcyjną. Dzięki 16.5-centymetrowej membranie o wysokim współczynniku wychyłu subwoofer idealnie współpracuje z kolumną projekcyjną gwarantując równomierne rozłożenie pola basowego w całym pomieszczeniu. Bez jakiejkolwiek adaptacji akustycznej.

Sprzęt jest kompatybilny z każdym telewizorem, odtwarzaczem Blu-ray lub DVD, tunerem satelitarnym/telewizyjnym, które zostały wyposażone w złącza 2xRCA.

Cena: 1 699 zł

Dane techniczne - Roth Bar 1

Kolumna projekcyjna:

8 x 40mm średniotonowych przetworników dalekiego zasięgu

2 x 19mm aluminiowe kopułki wysokotonowe

- moc kompletu 32W RMS

- zakres częstotliwości 180 - 20.000 Hz

- unikalny sposób budowania sceny dźwiękowej oparty na modelu fraktalnym

W komplecie: stojak do kolumny, uchwyty do mocowania na ścianie

Kolor: czarny

Wymiary kolumny projekcyjnej:

szer x wys x gł - 78.2cm x 9.7cm x 5.1 cm

waga: 1.95 kg

Bezprzewodowy subwoofer:

- 9 metrów zasięgu

- wysokiej klasy wzmacniacz HD

- 16.5cm membrana o wysokim współczynniku wychyłu

- 130W RMS, 10% THD

- zakres częstotliwości 35-180 Hz

- łączność - 2.4 Ghz

- automatyczna instalacja Plug-and-Play

Wymiary subwoofera:

szer x wys x gł - 26cm x 51.1 cm x 15 cm

waga: 8kg

Kolor: czarny

Więcej o: