Cyfrowy Polsat będzie sprzedawać kuchenki, pralki i lodówki. O co chodzi?

Grupa Cyfrowy Polsat rozszerza swój program rabatowy smartDOM. Chce w jego ramach sprzedawać sprzęt AGD. Zapowiada również poszerzenie oferty o gaz.

Do tej pory Cyfrowy Polsat w programie smartDOM oferował m.in.telewizję satelitarną i internet, usługi telefoniczne, bankowe,ubezpieczeniowe, energię elektryczną. Teraz wprowadza nową kategorię, czyli urządzenia AGD. Będą one dostępne w ramach programu pilotażowego w sieci sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu oraz w sklepie internetowym Plusa.

Na początku trzy usługi

Jak przypomina Justyna Kulka, dyrektor zarządzania ofertą w Polkomtelu i Cyfrowym Polsacie, program smartDOM wystartował z trzema podstawowymi usługami, telewizją, internetem i telefonią komórkową. Dzisiaj jest to „największy w Polsce i cieszący się
ogromną popularnością program tego typu, oferujący niemal całkowitą paletę usług, z których korzysta każdy dom i rodzina”.

- Obserwując naszych klientów i odpowiadając na ich zapotrzebowania, zdecydowaliśmy się uruchomić sprzedaż sprzętu AGD. Dzięki temu każdy klient w jednym miejscu będzie mógł uzyskać u nas zarówno wszystkie najważniejsze dla domu usługi, jak i produkty - wyjaśnia Justyna Kulka, dyrektor zarządzania ofertą w Polkomtelu i Cyfrowym Polsacie.

Klienci skorzystają z rabatów

Na początku, w pilotażowym etapie, klienci smartDOM będą mogli kupić urządzenia marki MPM z zakresu dużego AGD (m.in. lodówki, kuchenki czy pralki). Jak zapewniają autorzy programu, jakość i cena będą atrakcyjne dla kupujących. Plus i Cyfrowy Polsat zamierzają  poszerzyć ofertę o sprzęt innych producentów sprzętu gospodarstwa
domowego.

Urządzenia AGD dostępne w Plusie i Cyfrowym Polsacie może kupić każdy, jednak uczestnicy programu smartDOM oraz posiadacze Konta Plus w PlusBanku skorzystają z rabatów. Sprzęt kupimy za gotówkę albo na raty, a dostarczy go do domu firma kurierska.

Polsat będzie sprzedawał gaz

Pozwalający na łączenie usług Cyfrowego Polsatu i Plusa, a co za tym idzie dający oszczędności program smartDOM, ma 1,2 mln klientów, którzy wykupili 3,44 mln usług kontraktowych. Grupa Cyfrowy Polsat zapowiada wprowadzenie wkrótce kolejnych
nowości w ofercie, m.in. usługi Bezpieczny Dom czy sprzedaży gazu.

Więcej o: