W McDonald's rozdają na śniadanie kanapki za darmo. Powtórka z Lidla? "Nie będzie tak źle"

Do piątku 25 listopada trwa w restauracjach McDonald's promocja - od 7 do 8 rano rozdaje za darmo McMuffiny Farmerskie.

Jeden klient może zamówić jednego bezpłatnego McMuffina. Formalnie nie ma jednak obostrzeń (bo i jak ich pilnować), aby klient otrzymał po jednej darmowej kanapce w kilku restauracjach danego poranka.

Niektórzy przypominają McDonald’s niedawno zakończoną akcję Lidla, którą klienci wykorzystali do granic przyzwoitości (albo wręcz te granice mocno naruszając).

Taki scenariusz jednak jest sieci fast food niestraszny.

W regulaminie akcji McDonald’s zabezpieczył się na wypadek braków darmowych McMuffinów.

Regulamin Akcji promocyjnej 'McMuffin Farmerski za darmo'Regulamin Akcji promocyjnej 'McMuffin Farmerski za darmo' źródło: McDonalds

Akcja trwa do piątku 25 listopada, ale McDonald’s zrobił sobie w regulaminie furtkę do natychmiastowej zmiany tego treści, np. gdyby jednak „sprytni” Polacy znaleźli w nim jakąś lukę.

Regulamin Akcji promocyjnej 'McMuffin Farmerski za darmo'Regulamin Akcji promocyjnej 'McMuffin Farmerski za darmo' źródło: McDonald's

Dla przypomnienia – w przypadku akcji Lidla sieć wycofała się z niej z dnia na dzień, choć zgodnie z regulaminem nie powinna tego zrobić.

Z promocji w McDonald's samodzielnie nie mogą skorzystać dzieci poniżej 13. roku życia.

Regulamin Akcji promocyjnej 'McMuffin Farmerski za darmo'Regulamin Akcji promocyjnej 'McMuffin Farmerski za darmo' źródło: McDonald's

McDonald’s zastrzega, że z uwagi na późniejsze godziny otwarcia, w niektórych restauracjach z ofertą śniadaniową akcja może nie być prowadzona. Jednak już na swoim fanpage’u  pisze: „Twoja restauracja jest zwykle otwarta od 8.00? Specjalnie dla Ciebie otworzymy ją od 7.00”.

Wcześniej w McDonald’s bywały już promocje, w ramach których można było za darmo napić się kawy.

Więcej o: