Właściciel Pepco wprowadza do Polski kolejną sieć tanich sklepów. Otwarcie już wkrótce

Irlandzka sieć Dealz, należąca do firmy Steinhoff, właściciela m.in. Pepco, wchodzi do Polski. Pierwsze sklepy mają być otwarte już w lutym. W ofercie m.in. artykuły spożywcze i kosmetyki.

Dealz swój model sprzedaży opiera na prostej zasadzie "wszystko po 1,5 euro". To kwota, która obowiązuje m.in. we francuskich i hiszpańskich sklepach sieci. Cena z jaką wejdzie do Polski na razie nie jest znana. 

Dealz w swoim asortymencie posiada przede wszystkim produkty spożywcze, kosmetyki, artykuły dla zwierząt, zabawki, materiały biurowe, dekoracje i artykuły papiernicze.

www.dealz.iewww.dealz.ie 

Część produktów jest doskonale znana polskim konsumentom, jednak większość asortymentu do tej pory nie była obecna na rynku wschodnioeuropejskim. Nie wiadomo, w jakiej części towar oferowany w Irlandii czy Hiszpanii pokryje się z tym, co już niebawem znajdziemy na naszych półkach.

Pierwsze sklepy mają być otwarte m.in. w Kaliszu i Swarzędzu.

Dealz to kolejny debiut dużej sieci handlowej w Polsce. W 2018 r. na nasz rynek ma wejść Tedi, oferujący elektronikę, narzędzia do majsterkowania i zabawki.

+++

Rafał Agnieszczak: Ktoś, kto zawsze jedzie po bandzie, nie wygra w biznesie [NEXT TIME]

Więcej o:
Komentarze (42)
Dealz - właściciel Pepco wprowadza do Polski kolejną sieć tanich sklepów. Otwarcie już wkrótce
Zaloguj się
 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 5 razy 3

  JAKA DRoŻYZNA, wszystko będzie po 6-7,50zł? Toz w UK są funciaki z towarem gdzie trafiają się lepsze rzeczy za Ł1,- -poundland, 99pennies i inne funciaki prywatne prowadzone przez różne rodziny kupieckie, np. z Indii albo Pakistanu.

 • kontra.punkt

  Oceniono 2 razy 2

  W UK sklepy tej firmy nazywają się "Poundland" czyli wszystko za 1 funta. Część asortymentu kosztuje więcej, ale nawet ten za 1 funta bywa niezłej jakości. Co ciekawe, w Polskich sklepach Pepco, towary kosztujące w UK 1 funta, są wyceniane na prawie 10 PLN.

 • kataryniarski

  Oceniono 6 razy 2

  Irlandczycy się dopiero przekonają, że mydło w Polsce nie za dobrze się sprzedaje...

 • Raf

  Oceniono 2 razy 2

  Dealz to także brytyjski Poundland.

 • extrafresh

  Oceniono 12 razy 2

  Wyczuli PiSmo nosem.
  Suweren 500+ to kupi.

 • mjunhy

  Oceniono 3 razy 1

  Na rynku mamy za dużo tanich sklepów w których pracują na umowach śmieciowych a towary są tak niskiej jakości że po dwóch latach trafiają do śmietnika a gdzie w tym wszystkim jest ekologia Unia Europejska.
  - lodówka 4 lata i trafia na śmietnik.
  - pralka 3 lata i koszt naprawy przekracza granicę opłacalności więc na śmietnik.
  - robot kuchenny po dwóch latach na śmietnik
  - odkurzacz nie wytrzymuje nawet 2 lat

 • Antoni Kosiba

  Oceniono 1 raz 1

  I będą postępowac tak jak te wieki emolochy kupuąc płody rone od rolników na 60 termin z pełnym prawem zwrotu bez żadnych konsekwencji.A polski chłop będzie czekal aż łaskawie mu zaplacą.To dopiero jest dziadostwo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX