Właściciel Pepco wprowadza do Polski kolejną sieć tanich sklepów. Otwarcie już wkrótce

Irlandzka sieć Dealz, należąca do firmy Steinhoff, właściciela m.in. Pepco, wchodzi do Polski. Pierwsze sklepy mają być otwarte już w lutym. W ofercie m.in. artykuły spożywcze i kosmetyki.

Dealz swój model sprzedaży opiera na prostej zasadzie "wszystko po 1,5 euro". To kwota, która obowiązuje m.in. we francuskich i hiszpańskich sklepach sieci. Cena z jaką wejdzie do Polski na razie nie jest znana. 

Dealz w swoim asortymencie posiada przede wszystkim produkty spożywcze, kosmetyki, artykuły dla zwierząt, zabawki, materiały biurowe, dekoracje i artykuły papiernicze.

www.dealz.iewww.dealz.ie 

Część produktów jest doskonale znana polskim konsumentom, jednak większość asortymentu do tej pory nie była obecna na rynku wschodnioeuropejskim. Nie wiadomo, w jakiej części towar oferowany w Irlandii czy Hiszpanii pokryje się z tym, co już niebawem znajdziemy na naszych półkach.

Pierwsze sklepy mają być otwarte m.in. w Kaliszu i Swarzędzu.

Dealz to kolejny debiut dużej sieci handlowej w Polsce. W 2018 r. na nasz rynek ma wejść Tedi, oferujący elektronikę, narzędzia do majsterkowania i zabawki.

+++

Rafał Agnieszczak: Ktoś, kto zawsze jedzie po bandzie, nie wygra w biznesie [NEXT TIME]

Więcej o: