Winyle wracają do Biedronki. Nie lada gratka dla wielbicieli muzyki. Znamy ceny

Robert Kędzierski
Już w najbliższy poniedziałek w sieci Biedronka ponownie rozpocznie się sprzedaż winyli. Wybierać będzie można spośród około 60 tytułów. Płyty będą o 10 złotych tańsze niż w ubiegłorocznej ofercie.

Biedronka informuje o nowe ofercie skierowanej do melomanów. Już w poniedziałek (29 stycznia) w dyskontach sieci dostępne będą, kolejny już raz, płyty winylowe.

Wśród blisko 60 tytułów znajdą się propozycje zarówno dla fanów rocka (The Who, Kiss czy The Rolling Stones), jak i rapu (N.W.A., Kendrick Lamar) czy zwolenników klasyki takiej jak Abba, Frank Sinatra. W ofercie znajdują się też soundtracki  - m.in. z filmów „Kraina Lodu” czy „Wściekłe psy

Oprócz dość dużego wyboru Biedronka chce przyciągnąć klientów atrakcyjną ceną. Płyty będą dostępne w cenie 34,99 zł. 

Biedronka wprowadziła płyty winylowe i gramofony marki Hykker (w cenie 159 złotych) do swojej oferty w grudniu zeszłego roku. Poprzednim razem płyty były droższe - kosztowały 44,99 zł za sztukę.

Czytaj też: Zakaz handlu w niedziele coraz bliżej. Ta sieć na nowy pomysł na to jak sobie z nim poradzić. 

Jak wyjaśnia sieć w przesłanym do nas komunikacie winyle stanowią ważny element oferty kulturalnej, będącej uzupełnieniem stałego asortymentu sieci. Zainteresowanie nimi wykazują nie tylko starsi klienci, ale również przedstawiciele młodego pokolenia.

Poprzednie oferty płyt winylowych z Biedronki zawierały zarówno topowe, jak i klasyczne albumy, przez co okazały się ogromnym przebojem na rynku. Nasza oferta dała możliwość zdobycia prawdziwych perełek muzycznych w bardzo atrakcyjnej cenie. Cieszymy się, że przy powracającej modzie na vintage, zapewniamy naszym klientom możliwość łatwego zakupu dobrej jakości płyt winylowych

– mówi Beata Szymanowska, która odpowiada y za ofertę płyt winylowych w Biedronce.

Płyty nie są jedyną ofertą sieci związaną z kulturą. W ciągu pięciu ostatnich lat w Biedronkach sprzedano 35 mln książek. W powracających cyklicznie akcjach sprzedażowych kupić można tytuły zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Wybór jest jeszcze większy niż w przypadku płyt - oferta obejmuje nawet 70 pozycji. Sieć ma też w swojej ofercie filmy. 

Sieć zastrzega, że  oferta będzie się różniła w zależności od lokalizacji. Sprzedaż potrwa do 11 lutego br. lub do wyczerpania zapasów.

Jak powstaje winyl

Więcej o: