Samsung Galaxy S9 i S9+ już u operatorów i w przedsprzedaży. Można go mieć za 0 zł

Robert Kędzierski
Samsung Galaxy S9 i S9+ to najgorętsze flagowce tego roku zaprezentowane podczas targów Mobile World Congress w niedzielę. Dziś są już dostępne u operatorów oraz w przedsprzedaży w sklepach internetowych. Smartfon Samsunga można otrzymać bez konieczności pierwszej wpłaty.

Samsung Galaxy S9 i S9+ są już dostępne w przedsprzedaży. W Polsce kupimy je zarówno za pośrednictwem Samsunga jak i w sklepach internetowych, na Allegro, a przede wszystkim u operatorów. 

T-Mobile

Galaxy S9 i S9+ w ofercie T-MobileGalaxy S9 i S9+ w ofercie T-Mobile Fot. T-Mobile (materiały prasowe)

Samsung Galaxy S9 jest dostępny w T-Mobile już od 759 zł. Tyle zapłacimy w momencie podpisywania umowy na 24 miesiące. Raty za sprzęt wraz z abonamentem wynosić będą w tym wypadku 180 zł miesięcznie. 

Im więcej zapłacimy za urządzenie tym mniejsze będzie nasze zobowiązanie. I tak przy cenie 1069 zł miesięczny koszt sprzętu i abonamentu to 160 zł. Płacąc 1349 zł będziemy otrzymywać faktury na 140 zł. Przy wpłacie 2199 zł miesięczny koszt spada do 80 zł.

W przypadku modelu Galaxy S9+ ceny zaczynają się od 1359 zł (rata miesięczna 180 zł). By miesięczna opłata wyniosła 80 zł za telefon musimy zapłacić 2819 zł. 

Orange

Samsung Galaxy S9 i Samsung Galaxy S9+ w ofercie OrangeSamsung Galaxy S9 i Samsung Galaxy S9+ w ofercie Orange Fot. Orange

"Pomarańczowi" zapewniają, że Galaxy S9 można mieć za "0 zł na start". Urządzenie trzeba dokupić do posiadanego pakietu Orange Love. Miesięczne raty wynosić będą 92 zł, a umowa potrwa trzy lata.

Ci, którzy nie chcą korzystać z Orange Love Galaxy S9 mogą mieć za 399 zł na start (dla podpisujących umowę i przenoszących numer). Opłata miesięczna wyniesie wtedy 193,99 zł. W cenie znajdują się połączenie, SMS i MMS-y bez limitu, 20GB internetu mobilnego i Spotify Premium przez trzy miesiące za darmo. 

Za 0 zł na start Samsunga Galaxy S9 otrzymają w Orange przedłużający umowę. Wtedy miesięczna rata zwiększy się nieznacznie  - do 209,99 zł. 

Model S9+ dla podpisujących umowę i przenoszących numer również dostępny jest za 399 zł -  miesięczne raty wyniosą wtedy 202,99 zł. Przedłużający umowę za telefon nie zapłacą, a miesięczne zobowiązanie wyniesie 218,99 zł. 

Plus

Cennik Plusa zawierający Galaxy S9 i S9+Cennik Plusa zawierający Galaxy S9 i S9+ Fot. za GSM Online, źródło: PLUS

Na stronie Plusa oferty jeszcze nie ma, ale zaktualizowany cennik znalazł portal GSM Online.  Samsung Galaxy S9 jest dostępny w kilku planach taryfowych. Cena urządzenia i rat zależy przede wszystkim od tego na jak długo podpisujemy umowę. Decydując się na kontrakt 48-miesięczny S9 odbierzemy płacąc 98,99 zł, miesięczne zobowiązanie wyniesie wtedy 73 zł. Jeśli chcemy płacić niski, bo wynoszący 38 zł abonament, wtedy za urządzenie zapłacimy 1799 zł. 

Czytaj też: Mieliśmy Samsunga Galaxy S9 w dłoniach. Co o nim sądzimy? 

Przy krótszej, wynoszącej 24 miesiące, umowie Galaxy S9 również można mieć wpłacając ok. 99 zł, miesięczny abonament wzrośnie wtedy do 146 zł. Szczegóły przedstawia tabela powyżej. 

Samsung Galaxy S9 i S9+ w przedsprzedaży

Najnowsze flagowce koreańskiego giganta można też kupić korzystając ze specjalnej akcji promocyjnej Samsunga. Firma oferuje rabat wynoszący nawet 2000 zł - wystarczy odsprzedać obecnie posiadany smartfon. 

Galaxy S9 w sklepach internetowych

Najnowsze flagowce Samsunga można też zamówić w największych sklepach internetowych. Cena mniejszego modelu zaczyna się od 3599 zł, wyższego od 3999 zł. Listę sklepów znajdziecie pod tym linkiem. Wśród nich: RTV Euro AGD, Komputronik, Mediaexpert, Media Markt, Neonet, Saturn, X-com i oficjalny sklep Samsunga. 

Samsung dostępny w przedsprzedażySamsung dostępny w przedsprzedaży Fot. Samsung

Galaxy S9 na portalach aukcyjnych

Przedsprzedaż Galaxy S9 i S9+ ruszyła m.in. na Allegro. W tej chwili ceny są wyższe od tych w sklepach internetowych. Oferty w serwisie warto jednak śledzić z uwagi na dość atrakcyjną ofertę ratalną -  urządzenie możemy kupić w 11 a nawet 20 nieoprocentowanych ratach. 

Tak jak można się było spodziewać Galaxy S9 jest kosztowny zarówno w bezpośrednim zakupie jak i w przypadku abonamentu. Płacąc ok. 1000 zł można go mieć w znośnym abonamencie wynoszącym ok. 150 zł. Nieco bardziej obciążający, wynoszący ok. 200 zł abonament pozwoli z kolei cieszyć się najnowszym flagowcem za jedynie kilkaset złotych. 

***

Rafał Agnieszczak: Ktoś, kto zawsze jedzie po bandzie, nie wygra w biznesie [NEXT TIME]

Więcej o: