Jesteś klientem tych banków? Czeka cię weekendowa przerwa w dostępie do usług i płatności

Klientów trzech dużych banków w Polsce czekają weekendowe przerwy w dostępie do serwisów internetowych i płatności. Jeśli macie konto w Raiffeisen Polbank, Getin Noble Bank oraz w Banku Pekao przygotujcie się na przejściowe problemy.

Jak podaje Bankier.pl, przerw i przejściowych problemów w dostępie do usług mogą spodziewać się klienci Raiffeisen Polbanku. W niedzielę 11 marca od 7:00 do 13:00 nie będzie działać usługa 3D Secure, umożliwiająca potwierdzanie transakcji internetowych kartą dodatkowym hasłem. Ograniczenia będą dotyczyć również kart HCE (w kwestii płatności przez usługę Mobilny Portfel, zamawiania oraz reaktywacji tego typu kart).

Przerwę konserwacyjną w Getin Noble Banku zaplanowano w nocy z 10 na 11 marca godzinach 00:00 do 06:00. W tym czasie nie będzie można korzystać z bankowości internetowej oraz mobilnej. Weekendowe problemy mogą dotknąć również klientów Banku Pekao, ale w tym wypadku przerwa dotyczy wyłącznie serwisu Pekao24Makler. Tutaj prace konserwacyjne zaplanowano na niedzielę 11 marca w godzinach 12:00 - 23:50.

Czytaj też:Tak Czesi zarobią na zakazie handlu w niedziele. "Będziemy szczęśliwi mogąc obsługiwać Polaków"

Pierwszy weekend funkcjonowania nowej ustawy o zakazie handlu w niedzielę przypuszczalnie stanowi dodatkową dobrą okazję dla wielu dużych banków w Polsce do przeprowadzenia prac konserwacyjnych. Liczą zapewne na nieco mniejsze zainteresowanie klientów, ze względu na zamknięcie dużych sklepów w całym kraju. Jak uciążliwe okazały się wprowadzone przerwy dowiemy się zapewne po weekendzie.

Veit Stutz: Zamiast wciąż szukać nowych wyzwań, lepiej dłużej zostać na danym stanowisku i wgryźć się w temat [NEXT TIME]

Więcej o: