Zmiany w przesyłkach na Allegro. Niższa opłata, koniec limitu, możliwe okazje

Robert Kędzierski
Allegro Smart! w najbliższy poniedziałek 5 listopada ulegnie zmianie. Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, za usługę nie trzeba już będzie płacić z góry za rok. Zniknie limit przesyłek. Pojawią się natomiast okazje.

Allegro Smart! już w poniedziałek 5 listopada, zaledwie dwa miesiące od uruchomienia, istotnie się zmieni. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, pojawi się nowa wersja programu - płatna miesięcznie. Użytkownicy mogą więc wybrać - zapłacić za rok z góry 49 zł lub jedynie 8,99 zł. Wystarczy "podpiąć" kartę płatniczą lub kredytową. Usługę można anulować w każdej chwili, a następnie do niej wrócić - w dowolnym momencie. 

Oferty specjalne

Z nieoficjalnych informacji wynika, że w poniedziałek 5 listopada w serwisie pojawi się więcej Mega Okazji. Spora część z nich ma być dostępna wyłącznie dla osób korzystających z Allegro Smart!.

Niektóre aktywne będą tylko przez dobę. Oprócz tego dostępne mają być też Szybkie Okazje - specjalne oferty atrakcyjne cenowo, które mogą zostać wykupione w dosłownie kilka minut. Przypomina to znane w Polsce wyprzedaże błyskawiczne. 

Znika limit

Allegro likwiduje też limit przesyłek - każdy korzystający z programu Allegro Smart! będzie mógł skorzystać z systemu dowolną liczbę razy. Do tej pory liczba paczek objętych programem nie mogła być większa niż 365 rocznie. 

Rośnie sieć odbioru

Skorzystanie z Allegro Smart! ma być wygodniejsze, bo liczba punktów, w których odbierzemy przesyłkę, ma być coraz wyższa. Do końca roku ma liczyć nawet 20 tys. punktów takich jak Paczkomaty.  

Zwiększa się ilość ofert

Z Allegro Smart! w tej chwili korzysta już kilkaset tysięcy osób. Jeszcze na początku września uczestników programu było 100 tys. Coraz większa popularność projektu wiąże się zapewne ze wzrostem liczby ofert oznaczonych jako "Allegro Smart!". Od startu projektu jest ich o niemal połowę więcej - ok. 40 milionów. 

Z darmowej dostawy Allegro Smart! można skorzystać tylko wtedy, gdy zakupy od jednego sprzedawcy mają wartość co najmniej 40 zł. 

Czytaj też: Telewizory 4K - poznaj najciekawsze propozycje popularnych producentów

Więcej o: